.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 03.cze.2024 22:55:17

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Które auto i dlaczego? Kolejność przypadkowa
Ankieta wygasła 31.gru.2014 01:19:54
Audi A4 2.0TFSI 8%  8%  [ 5 ]
BMW 525xi 10%  10%  [ 6 ]
BMW 530xd 38%  38%  [ 24 ]
Volvo S60/V70 2.5T 17%  17%  [ 11 ]
Skoda Octavia 1.8FSI 3%  3%  [ 2 ]
Mitsubishi Outlander 2.2 did (silnik PSA) 5%  5%  [ 3 ]
Passat B5 1.9TDI 19%  19%  [ 12 ]
Liczba głosów : 63
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Ankieta co za 40000, skoro prawdziwe auta się skończyły?
PostNapisane: 30.wrz.2014 04:50:11 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21.maja.2008 11:47:04
Posty: 1869
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Auto: Audi S38L BAM
Priusa można kupić Żonie na miasto ale nie dla faceta który jak mniemam traktuje motoryzację trochę inaczej niż tylko
narzędzie do przemieszczania się z punktu A do B.
Prius jest nudny.
Przy przebiegu do 12.000km rocznie kupiłbym coś mocniejszego w PB, faktycznie A8D3 z 4.2Pb pod maską może być ciekawym
autem w tym budżecie i nie wieje nudą a wręcz może dostarczać trochę emocji.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ankieta co za 40000, skoro prawdziwe auta się skończyły?
PostNapisane: 30.wrz.2014 06:45:40 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10.gru.2013 12:06:40
Posty: 723
prius ma dobre baterie toyota stara się je dobrze robić i wytrzymują na 10 lat
ale autor szuka chyba czegoś co wygląda i w miarę ma kopa a może nowy ford KA jeszcze zostanie na mody :):

_________________
Czy leci z nami B-O-L-E-K?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ankieta co za 40000, skoro prawdziwe auta się skończyły?
PostNapisane: 30.wrz.2014 06:47:41 
Użytkownik

Dołączył(a): 15.mar.2008 22:05:44
Posty: 2631
Lokalizacja: EPWA
@lex napisał(a):
Polecam autorowi wątku przejechać się Priusem.
Nie ma napędu 4x4, ale przedszkole chyba nie na Kasprowym.
Poza tym przestronne w środku, bezobsługowy automat (jak zresztą i całe auto), spalanie w mieście poniżej 5 l / 100 km (nie ma innego auta w automacie z takim spalaniem, żadnego gazu w środku), takie tam keyless go / HUD (to drugie żonie może niekoniecznie się przyda, ale to pierwsze zapewne doceni). No i ta cisza...
Trójkę (2009 i młodsze) w 40.000 spokojnie zmieścisz (już na polskich tablicach, może i z ubezpieczeniem).
Sam zastanawiam się nad Priusem dla swojej żony. Jeździłem (pożyczyłem od kolegi z pracy na parę dni), dałem też jej pojeździć - powiedziała, że pasuje (oprócz tylnej szyby - słaba widoczność, ale jest kamera, można dołożyć głośno piszczące czujniki cofania).
Powodzenia,
@lex

O dojeździe do przedszkola wspomniałem, jako czynniku powodującym decyzję w kierunku PB, a nie jako szukania autka dla żony na dojeżdżanie do przedszkola. Szukam rodzinnego auta, w maunalu.
Ale dzięki kolego @lex za słowo w temacie. Pozdrawiam.

_________________
Problem jaki AELa spotyka, to łapy mechanika.
Jest A6C6 3.0 CDYC gnojówka, manual + quattro.
Jest Audi 100 1990, 2.2 KU, manual + klimatronic, elektryka.
Hobbystycznie Tecnam 2006T, Cessna 150/152, Wilga, Piper.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ankieta co za 40000, skoro prawdziwe auta się skończyły?
PostNapisane: 30.wrz.2014 07:53:37 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11.wrz.2003 20:02:10
Posty: 6695
Lokalizacja: Włocławek
Auto: A6Q C5/CQ B2/A3 8L
Prius na forum audi. Masakra. To forum o samochodach a nie o sprzęcie AGD ;-)

_________________
Strona o Audi Coupe B2/B3/B4...
'99 Audi A6 Avant quattro 2.8 V6 Tiptronic (APR), 2011-? Obrazek
'85 Audi Coupe quattro 2.2 10V (KV), 2010-9999 Obrazek
'98 Audi A3 1.8 20V Ambiente (AGN), 2013-? Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ankieta co za 40000, skoro prawdziwe auta się skończyły?
PostNapisane: 30.wrz.2014 08:11:29 
Użytkownik

Dołączył(a): 02.lis.2008 00:56:41
Posty: 121
Lokalizacja: Warszawa
Czy Outlander to nie masakra? Czy Audi A4 2.0 TFSi nie wieje nudą? O gustach nie będę dyskutował.

V8 warto mieć, jak się do pracy ma kilkanaście albo kilkadziesiąt kilometrów fajnej drogi (bo na prostej autostradzie też fun żaden). W mieście taki samochód się męczy. Kolega wytrzyma rok, góra dwa i sprzeda.

Na zaoszczędzone Priusem pieniądze (ze spalania < 5 l / 100 km w mieście) zatankowałbym pełny zbiornik takiej np. Imprezki i wypalił na Track Dayu w ciągu weekendu. I z powrotem do Priusa wyluzować się z rodzinką.

Ja wyraziłem tylko swoją opinię (po to chyba autor wątku go założył z propozycją utrzymania do końca roku).
Powodzenia i wytrwałości w niałatwych wyborach,
@lex

_________________
Audi A6 (C4) sedan 1995 ABC automat


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ankieta co za 40000, skoro prawdziwe auta się skończyły?
PostNapisane: 30.wrz.2014 09:20:43 
Użytkownik

Dołączył(a): 10.sty.2011 12:42:49
Posty: 2346
Lokalizacja: Lubelskie
Wśród kilku moich znajomych były priusy i każdy je sprzedał. Jeden trafił pechowo i mu się psuł, a pozostali jak jeden mąż powiedzieli, że auto stricte do miasta ok (podany przykład z taksówkami-idealny) jednak wyjazd w trasę to mordęga. Nie dość, że pali już jak normalne auto lub wręcz nieco więcej jak bliźniacze konstrukcje tylko PB- to jest za słabe i nie do końca wygodne aby z południa na północ na wakacje się wybrać, a niemieckie autostrady to całkiem nie jego kraina.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ankieta co za 40000, skoro prawdziwe auta się skończyły?
PostNapisane: 30.wrz.2014 10:05:31 
Użytkownik

Dołączył(a): 02.lis.2008 00:56:41
Posty: 121
Lokalizacja: Warszawa
Co do niemieckich autostrad (i ewentualnej chęci rozpędzenia się do 200) zgodzę się. Natomiast do 130 kmh Prius radzi sobie dobrze przy dobrym spalaniu (do 7 litrów) - sprawdzone na odcinkach Warszawa - Gorzów Wlkp. - Warszawa, Warszawa - Szczecin - Warszawa, Warszawa - Kraków - Warszawa. Powyżej zaczyna się walka z powietrzem i zużycie paliwa rośnie w każdym aucie. Do miasta auta lepszego od Priusa aktualnie nie widzę (Auris w hybrydzie, ale budżet dwukrotnie większy).
Pozdrawiam,
@lex

_________________
Audi A6 (C4) sedan 1995 ABC automat


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ankieta co za 40000, skoro prawdziwe auta się skończyły?
PostNapisane: 30.wrz.2014 10:24:00 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21.maja.2008 11:47:04
Posty: 1869
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Auto: Audi S38L BAM
Jaki Prius? Przeczytaj pierwszy wątek założyciela tematu.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ankieta co za 40000, skoro prawdziwe auta się skończyły?
PostNapisane: 30.wrz.2014 11:11:50 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11.wrz.2003 20:02:10
Posty: 6695
Lokalizacja: Włocławek
Auto: A6Q C5/CQ B2/A3 8L
Na forum fanów motoryzacji pisanie o Priusie jest trochę nie na miejscu. I podtrzymuje moje stanowisko, ze to raczej sprzet agd a nie samochod. W sam raz dla kogoś kto nie interesuje sie samochodami, a kolega ktory zalozyl temat, jak wynika z jego treści, na szczęście nie należy do tej grupy.

_________________
Strona o Audi Coupe B2/B3/B4...
'99 Audi A6 Avant quattro 2.8 V6 Tiptronic (APR), 2011-? Obrazek
'85 Audi Coupe quattro 2.2 10V (KV), 2010-9999 Obrazek
'98 Audi A3 1.8 20V Ambiente (AGN), 2013-? Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ankieta co za 40000, skoro prawdziwe auta się skończyły?
PostNapisane: 30.wrz.2014 12:01:42 
Użytkownik

Dołączył(a): 07.sty.2005 10:02:49
Posty: 2719
Lokalizacja: Warszawa
Byłem w Lex'ie, i się z hybryd totalnie wyleczyłem :( - masakra jakaś - może to i ma sens, jak się jedzie rano w korku do roboty, i potem 8h to stoi, i potem powrót znowu 10-15km przez 1,5h - ale w moim przypadku - porażka jeździć tym z miejsca w miejsce, a jak mi się choć trochę spieszy (bo klient czeka i każda min to wymierne straty) to się okazuje, że taniej mam w V8 na LPG ;), kultura pracy taka, że już chyba wolałbym diesla R4 - inna sprawa, że po V8 pod maską, ciężko będzie znieść cokolwiek innego - więc eSa ma chyba dożywocie :)

Drugi raz będę pisał - szukałbym ostatnich C5 z 4.2, tak wiem, wygląda to kondonowato, ale mnie to wisi jak to wygląda, ważne jak się tym jeździ :) a tu nie ma się co oszukiwać, 14 letnie auto premium, jest nim nadal :) w Lex'ie do NX trzeba dopłacić za xenony - parskłem i zajeb... śmiechem pana sprzedawcę :)

D3 kozak auto, ale potrafi się tam co nieco zesrać (6HP26, pneumatyka, komputerów bez liku itd.) to już jednak inna generacja i koszty są spore, w C5 4.2 największym problemem jest skrzynia (a ta też spokojnie te 300-400k km wytrzymuje), i na tym koniec, reszta auta pancerna , porządnie wykonana, u mnie mimo 300k nadal w środku cisza, nic nie skrzypi, puka, stuka, a lekko nie ma 18" i twardy zawias :)

_________________
Pozdrawiam
Zagór

RS3 [8V] Sportback '15
S3 [8L] Nogaroblue '01
BYŁO
S6 [C5] Avant 4.2 quattro '01
A4 [B5] Avant 1.8T quattro '97


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ankieta co za 40000, skoro prawdziwe auta się skończyły?
PostNapisane: 03.paź.2014 10:24:16 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09.sie.2003 22:57:31
Posty: 8869
Lokalizacja: Otwock
Auto: Renata
KORU napisał(a):
Skoda Superb też fajna alternatywa z silnikiem 2.8 V6 albo z 1.8T.


mam przyjemność ujeżdzać takie auto z 1.8T pod maską ... auto OLBRZYMIE w środku, wyciszone, prowadzi sie bardzo komfortowo ...
150PS w serii daje rade ale po porgramie to zupelnie inna jazda :diabel: ... z reguły są bardzo dobrze wyposażone (moja ma nawet grzane tylne dupska :D ), niestety/stety 1.8T nie ma 4x4 .... (choć miałem quattro i nie jest to dla mnie rzecz niezbędna)

_________________
1.9 DCI :D by edc-tuning.pl


Ostatnio edytowano 03.paź.2014 12:22:04 przez spanky, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ankieta co za 40000, skoro prawdziwe auta się skończyły?
PostNapisane: 03.paź.2014 11:21:21 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20.gru.2012 21:10:05
Posty: 148
Lokalizacja: STA - DAH
Auto: Audi A6 4F avant Honda s2000
Accord VII 2.4, kombi nie musi się podobać ale limo super.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ankieta co za 40000, skoro prawdziwe auta się skończyły?
PostNapisane: 03.paź.2014 13:23:42 
Użytkownik

Dołączył(a): 07.sty.2005 10:02:49
Posty: 2719
Lokalizacja: Warszawa
Accord jest OK tyle, że to auto z napędem na jedno koło ;) a tu kolega chce AWD - jakiekolwiek, ale chyba Legend ma AWD - tyle że nie wiem czy kasiory starczy :(

_________________
Pozdrawiam
Zagór

RS3 [8V] Sportback '15
S3 [8L] Nogaroblue '01
BYŁO
S6 [C5] Avant 4.2 quattro '01
A4 [B5] Avant 1.8T quattro '97


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ankieta co za 40000, skoro prawdziwe auta się skończyły?
PostNapisane: 26.paź.2014 01:50:32 
Użytkownik

Dołączył(a): 14.maja.2014 19:45:40
Posty: 18
Kolego @adiaudi warto by było wziąć pod uwagę upływ czasu który działa na Twoją korzyść, to do czego dziś może wzdychasz w przyszłym roku może Cię już będzie stać, tak jak słusznie radzi kolega @zioolko szukaj auta chodliwe, na którym najmniej stracisz w przyszłość i bez problemu sprzedasz, wiem że na razie o tym pewnie nie myślisz, ale za parę lat mniej wyrwiesz włosów z głowy, nie zgodzę się z Tobą że za 40k nie kupisz ciekawej konstrukcji Audi, ja kupiłem pół roku temu B8 2010r tdi 2.0, 143kuca, quattro za 41k bez najmniejszego zdarzenia drogowego ( co jest ważne jak wiadomo) ze wszystkimi bajerami: ledy, skóra, klima 3strefowa, mmi 3G itd... (nie ma jak to przyokazji się pochwalić ;) golasa bym nie kupił, bo lepiej troszkę dołożyć niż czuć się jak w Oplu Astra, (przebieg tłumaczy niską cenę) auto mam tylko na weekendy i wakacje, bardzo ekonomiczne i za dwa lata nie będę miał problemu go sprzedać, auta w granicach 2005 lub benzyny z przebiegiem powyżej 200k to skarbonki bez dna, w tdi pompowtryskiwacze najlepiej omijać szerokim łukiem, ja polecam mój silniczek CR 2.0 TDI oraz super zawieszenie, nie porównywalne z poprzednimi konstrukcjami, nie pchaj się w starocie z 2005 jak masz gotówki 40k, jak widać każda tutaj pliszka swój ogonek chwali ale B8 2.0 TDI jest autkiem naprawdę godnym polecenia, oraz spełnia wszystkie Twoje zachcianki z listy życzeń ;)

Wysłane z mojego Atari 65XE z magnetofonem kasetowym XC12 przez Tapatalk

_________________
Audi B8 Avant 2.0 TDI Snow Quattro limited edition.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ankieta co za 40000, skoro prawdziwe auta się skończyły?
PostNapisane: 26.paź.2014 10:58:30 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21.maja.2008 11:47:04
Posty: 1869
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Auto: Audi S38L BAM
oktonot napisał(a):
Kolego @adiaudi warto by było wziąć pod uwagę upływ czasu który działa na Twoją korzyść, to do czego dziś może wzdychasz w przyszłym roku może Cię już będzie stać, tak jak słusznie radzi kolega @zioolko szukaj auta chodliwe, na którym najmniej stracisz w przyszłość i bez problemu sprzedasz, wiem że na razie o tym pewnie nie myślisz, ale za parę lat mniej wyrwiesz włosów z głowy, nie zgodzę się z Tobą że za 40k nie kupisz ciekawej konstrukcji Audi, ja kupiłem pół roku temu B8 2010r tdi 2.0, 143kuca, quattro za 41k bez najmniejszego zdarzenia drogowego ( co jest ważne jak wiadomo) ze wszystkimi bajerami: ledy, skóra, klima 3strefowa, mmi 3G itd... (nie ma jak to przyokazji się pochwalić ;) golasa bym nie kupił, bo lepiej troszkę dołożyć niż czuć się jak w Oplu Astra, (przebieg tłumaczy niską cenę) auto mam tylko na weekendy i wakacje, bardzo ekonomiczne i za dwa lata nie będę miał problemu go sprzedać, auta w granicach 2005 lub benzyny z przebiegiem powyżej 200k to skarbonki bez dna, w tdi pompowtryskiwacze najlepiej omijać szerokim łukiem, ja polecam mój silniczek CR 2.0 TDI oraz super zawieszenie, nie porównywalne z poprzednimi konstrukcjami, nie pchaj się w starocie z 2005 jak masz gotówki 40k, jak widać każda tutaj pliszka swój ogonek chwali ale B8 2.0 TDI jest autkiem naprawdę godnym polecenia, oraz spełnia wszystkie Twoje zachcianki z listy życzeń ;)

Wysłane z mojego Atari 65XE z magnetofonem kasetowym XC12 przez Tapatalk


Następny co jeździ rocznikiem a nie samochodem, B8 fajne auto ale pisanie, że auta w granicach 2005r. to skarbonki bez dna to lekkie nadużycie.
Weź kolego po uwagę, że motoryzacja (jak wszystko) schodzi na psy i awaryjność nowszych aut jest dużo wyższa i kosztowniejsza niż starszych a tak naprawdę wszystko zależy od poprzedniego właściciela a nie od tego jaki rok masz w dowodzie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ankieta co za 40000, skoro prawdziwe auta się skończyły?
PostNapisane: 26.paź.2014 19:56:42 
Użytkownik

Dołączył(a): 14.maja.2014 19:45:40
Posty: 18
Po części masz racje. Ja jeżdżę rocznikiem, OK. zaraz dojdziemy czym Ty jeździsz, odnoszę wrażenie (może mylne) że na tych co mają budżetowe autko pokroju a4 patrzysz na nich z góry bo masz Ske, bez urazy i nie chciał bym Cię kolego urazić, ale trochę zalatuje snobem, Dlaczego ja nie mam i nigdy nie kupie Ski? bo mnie na nią nie stać proste. Utrzymanie drogie, części drogie, bo nigdy nie wymieniam części na jakieś zamienniki, brzydzę się nimi, a auto co ma części powymieniane na tańsze zamienniki to dla mnie tak jak pies mieszany, kundel nie Audi i tylko nazwa w dowodzie ;) skromny budżet 40k dupy nie urywa i niema z czym szaleć, ale w sam raz na budżetowe autko z jak to nazywasz rocznikiem, śmiać mi się chce z tych co mają Ski z LPG bo nie stać ich na normalne paliwo ale esa w garażu stoi?, a stoi i sąsiedzi widzą, moja wypowiedz nie była skierowana do Ciebie i nikogo personalnie, naprawę to czysty przypadek że masz akurat Ske nawet nie wiem czy z gazem czy nie itp. Tak jak kolega @zioolko załważył stare auta powinny być sprzedawane po cenie starych aut, a według mnie złomy (kundle) po cenie złomowej (na wagę)

_________________
Audi B8 Avant 2.0 TDI Snow Quattro limited edition.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ankieta co za 40000, skoro prawdziwe auta się skończyły?
PostNapisane: 26.paź.2014 20:30:55 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10.gru.2013 12:06:40
Posty: 723
oktonot dlatego nie jeździmy RSami a eskami częściej

masz 40 tyś mogłeś i kupić s6 i by starczyło na pakiet startowy i na samochód ale wiadomo tyle kasy się chce coś nowszego tak jest.

Co do LPG po co tankować 95 przepłacać kasę nabijać dla osłow z wiejskiej jak LPG dla silnika nie szkodzi ? kto chytry nie przepłaca to nie tsi czy inne wynalazki.

Jest wydumka 1.4 TSI czy inny 1.4 co trzeba lać tylko 98 czy taki posiadacz tego badziewia może być dumny płacąc przy kasie ?

mój kolega kupił b8 miał b6 sprzedał dobrał kredytu w baku zawsze jak spotkam to żyd się pali. Bida edyszyn bez ledów ale rocznik ma są i takie mośki :):

_________________
Czy leci z nami B-O-L-E-K?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ankieta co za 40000, skoro prawdziwe auta się skończyły?
PostNapisane: 26.paź.2014 21:03:15 
Moderator

Dołączył(a): 31.lip.2006 12:05:41
Posty: 5398
Lokalizacja: mazowieckie
Auto: S6 C4
oktonot napisał(a):
Po części masz racje. Ja jeżdżę rocznikiem, OK. zaraz dojdziemy czym Ty jeździsz, odnoszę wrażenie (może mylne) że na tych co mają budżetowe autko pokroju a4 patrzysz na nich z góry bo masz Ske, bez urazy i nie chciał bym Cię kolego urazić, ale trochę zalatuje snobem, Dlaczego ja nie mam i nigdy nie kupie Ski? bo mnie na nią nie stać proste. Utrzymanie drogie, części drogie, bo nigdy nie wymieniam części na jakieś zamienniki, brzydzę się nimi, a auto co ma części powymieniane na tańsze zamienniki to dla mnie tak jak pies mieszany, kundel nie Audi i tylko nazwa w dowodzie ;) skromny budżet 40k dupy nie urywa i niema z czym szaleć, ale w sam raz na budżetowe autko z jak to nazywasz rocznikiem, śmiać mi się chce z tych co mają Ski z LPG bo nie stać ich na normalne paliwo ale esa w garażu stoi?, a stoi i sąsiedzi widzą, moja wypowiedz nie była skierowana do Ciebie i nikogo personalnie, naprawę to czysty przypadek że masz akurat Ske nawet nie wiem czy z gazem czy nie itp. Tak jak kolega @zioolko załważył stare auta powinny być sprzedawane po cenie starych aut, a według mnie złomy (kundle) po cenie złomowej (na wagę)


Jakoś ja "widoku z góry" w wypowiedzi kolegi ernieball nie zauważyłem. Za to z Twojej powyższej wynika, że jesteś kimś lepszym od nas bo przecież masz B8 warte nieco więcej niż "marne" 40kzł i po serwisach w ASO a my jeździmy zagazowanym, zdrutowanym złomem w cenie materiałów które da się z niego odzyskać :): Tyle ode mnie i radzę trzymać się tematu wątku :!:

P.S. BTW, piszemy zauważył a nie załważył. Skoro Atari nie ma automatycznego słownika to trzeba je oddać na złom :) ja to zrobiłem już 20 lat temu :peace:

_________________
S6+Avant 4.2 V8 AHK quattro Gmbh LZ5M Nogaro Blau - jeeest
S6 C4 limo 4.2 V8 AEC quattro manual LZ5U - jest
A4 B7 Avant 1.8T BFB LPG quattro - jest...

+
CFFB


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ankieta co za 40000, skoro prawdziwe auta się skończyły?
PostNapisane: 28.paź.2014 15:19:35 
Użytkownik

Dołączył(a): 14.maja.2014 19:45:40
Posty: 18
Jeżeli "gość" posiadacz S6 w pierwszym zdaniu twierdzi że nie mam prawdziwego samochodu, OK naprawdę nie spieniam się z tego powodu, chylę czoła i przyznaje racje, A4 jest budżetowym autkiem i szału nie robi jak esa, ale dlaczego nie mogę delikatnie dać do zrozumienia kim jest dla mnie taki "skromniaczek" co nie uznaje klasy niższej, i tylko Ci co mają klasę "S" to mają prawdziwe samochody, nawet jak bym miał trabanta nie powinien tak pisać. Czy według Ciebie wszyscy powinni pisać jednym chórkiem o A8, A6 czy klasie S a przy tym jeszcze fajnie pośmiać się z Kowalskiego i jego sprzętu nijak się mającego do prawdziwej motoryzacji. A Kowalscy i ryby głosu nie mają bo piszą nie na temat, w końcu to wódz berło trzyma i daje wybrańcom namaszczenia, ale Kowalski też człowiek pełen humoru i również chciałby się trochę pośmiać, jeżeli przez przypadek obraziłem posiadaczy zabytkowych luksusowych samochodów to przepraszam, jedni kolekcjonują samochody inni komputery, każdy ma jakieś hobby. Namawiacie autora do zakupu (być może) drogiej skarbonki, wasza sprawa, ale dajcie się wypowiedzieć również innym, mój argument to ekonomia, chyba dobry jak na polskie realia, jeżeli waszym jest prestiż to OK, ale czy stać autora na prestiż za te "marne" grosze? wbrew wszystkim uważam że nie, każdy kupuje to na co go stać, jeżeli sąsiad czy inny znajomy w jego a4 zabrakło Ledów i innych opcji to czy jest to powód do krytyki? a czy w waszych Skach macie takowe? brak wam pokory pany, woda Sodowa, to że właściciel Audi A4 skrobie na paliwo to normalne zjawisko, ale jak ktoś z Audi S tak robi to już powód do śmiechu. Jak wam ruskie gaz zakręcą to będziecie pchać na myjnie wasze Ski, a obok Kowalski będzie pyrkał sobie brudnym i nudnym dieslem przypominającym sprzęt AGD.
adiaudi napisał(a):
O dojeździe do przedszkola wspomniałem, jako czynniku powodującym decyzję w kierunku PB,

Nie masz co się panicznie bać tego filtra i nie wierz w bajki że jak przejeździsz mim 100km w mieście to Ci szlak go trafi, bo się pewnie głupot naczytałeś, fakt że nowszym dieselkiem jednak trzeba trochę go na trasę posłać, ale nie ma co być przerażonym miastem.
I na koniec przed ścięciem głowy, wleje link dla wyrównania niezdrowej atmosfery którą wprowadziłem:
http://www.youtube.com/watch?v=enP0h7BYmUA

_________________
Audi B8 Avant 2.0 TDI Snow Quattro limited edition.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ankieta co za 40000, skoro prawdziwe auta się skończyły?
PostNapisane: 28.paź.2014 16:10:03 
Moderator

Dołączył(a): 31.lip.2006 12:05:41
Posty: 5398
Lokalizacja: mazowieckie
Auto: S6 C4
....uffff. Ale spina :D zluzuj gumę w majtach kolego :peace:

_________________
S6+Avant 4.2 V8 AHK quattro Gmbh LZ5M Nogaro Blau - jeeest
S6 C4 limo 4.2 V8 AEC quattro manual LZ5U - jest
A4 B7 Avant 1.8T BFB LPG quattro - jest...

+
CFFB


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: