.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 27.kwi.2024 09:34:31

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Ktoś ze Szczytana? I zna się na MB? I ma SD?
PostNapisane: 10.sty.2023 01:10:33 
Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29.gru.2003 01:13:03
Posty: 5205
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Auto: Audi 200 20V Avant V8 4,2, A8 D2 4,2
Dziś miałem okazję sprawdzić napęd 4x4 R-klasy. Otóż... porażka.

Udało mi się wypaść poza drogę, choć cała okolica była tak rozkopana, że i tak nie wiadomo, gdzie ta droga była. Wyjeżdżałem tyłem od gazownika uważając, żeby nie rozjechać jego psa (ale ta eRka ma fatalne lusterka!) i dość szeroko wyjechałem poza bramę. Wykręcając nie zauważyłem, że mocno ścinam skrzyżowanie dwóch rozkopanych ulic. W efekcie wpadłem PP kołem w ok. 0,5m głębokości dół i oparłem się prawym progiem o luźny tłuczeń na krawędzi ulicy.
I cały pałer V8 poszedł w to przednie prawe koło, a ja mogłem sobie z zewnątrz oglądać jak się ładnie kręci. Szkoda, że nie pomyślałem chociaż o zdjęciu...
W aucie żadnego przycisku typu DIFF, deptanie po hamulcu nic nie dawało.
Dopiero podniesienie na poduszkach i podłożenie pod koło pociętych kawałów asfaltu pozwoliło mi wyjechać.

Do dupy z taką techniką!

Obrazek

_________________
rodzynek
Piszę poprawnie po polsku.

Obrazekklik na zdjęcie
200 20V Avant 4,2


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ktoś ze Szczytana? I zna się na MB? I ma SD?
PostNapisane: 10.sty.2023 01:20:03 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09.paź.2004 08:30:29
Posty: 10303
Lokalizacja: Siedlce
Auto: A4 B7 cabrio 2,0 Tfsi quattro. 200KM.
Hehehe. Syn ma infiniti z napędem na 4 koła, jak wyłączyłem na śniegu kontrolę trakcji, to miałem takie wrażenie że to auto chce mnie zabić :D , zamiast iść jak quattro po szynach, to lata bokami jak stare bmw :D

_________________
Było dwanaście OOOO w tym siedem quattro, zostało cabrio B7 2,0TFSi quattro do zabawy+ Coupe quattro 8B 2.6 V6 syna.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 52 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: