.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 29.kwi.2024 03:30:04

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Zmieniacz CD
PostNapisane: 22.maja.2003 09:07:41 
Użytkownik

Dołączył(a): 07.paź.2002 23:05:07
Posty: 316
Lokalizacja: Kraków
Czas chyba zakupić coś takiego, kaset już mam dość ;) Chodzi mi konkretnie o model CX-CA1720A (najprawdopodobniej Panasonic) - co to jest? Jakiś straszny staroć? Chcę to podpiąć do Audi Concert (Blaupunkt) w A3 1.9TDI '99. Jeśli ktoś ma jakies doświadczenia z tym związane, proszę o info.

_________________
Nie wychodź z siebie! (Możesz nie wrócić)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22.maja.2003 14:49:06 
Użytkownik

Dołączył(a): 10.sty.2003 00:11:10
Posty: 146
Lokalizacja: stolica
Czy Audi Concert wygląda tak:

Obrazek

Nie wiem czy amerykański Concert jest taki sam jak europejski. Ten amerykański jest robiony przez Matsushita (Panasonic). Tu masz więcej info o tych radiach i jakie zmieniarki można używać:

http://www.ibiblio.org/tkan/audi/radios/radios.html

Pasująca zmieniarka Panasonic to Audi part# 4B0 035 111 (Panasonic CXDP610). Ja mam właśnie taką w swoim A4. Pracuje OK - nie narzekam. Ale zobaczysz że na tej stronie są jeszcze inne modele Panasonica które powinny pasować.

Obrazek

_________________
Obrazek'01 A4 1.8TQ


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22.maja.2003 15:19:19 
Użytkownik

Dołączył(a): 07.paź.2002 23:05:07
Posty: 316
Lokalizacja: Kraków
Co do zgodnosci to nie ma problemu: radio Audi (ze sterowaniem zmieniaczem) i zmieniacz Audi nie mogą nie pasować, no chyba że czegoś nie wiem ;)
BTW - europejska wersja Concerta jest taka sama.

Mnie chodziło o jakas opinie w stylu: "nie bierz tego zmieniacza bo przeskakuje a płytke zmienia przez 2 minuty i w ogóle kiła" albo "bierz bo warto, bedziesz happy i bedziesz błogosławil sprzedającego" ;)

_________________
Nie wychodź z siebie! (Możesz nie wrócić)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22.maja.2003 15:44:22 
Użytkownik

Dołączył(a): 10.sty.2003 00:11:10
Posty: 146
Lokalizacja: stolica
Ah, ok. sorki :D

Ja za nowy egzemplarz zapłaciłem chyba $160 i jestem zadowolony. Zmienianie płyt następuje stosunkowo szybko, kilka sekund. W normalnej jeździe nie przeskakuje. Dopiero jak zaczniesz jeździć po na prawde ostrych nierównościach przez minimum 15-20 sekund non-stop, to czasami zaczyna skakać. Z drugiej strony, przykręciłem go tylko trzema śrubkami, bo do czwartej nie mogłem się dostać. :oops: Może wtedy w ogóle by nie przeskakiwał. Trzeba będzie to kiedyś poprawić...

Pozdr.

_________________
Obrazek'01 A4 1.8TQ


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: