.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 27.kwi.2024 19:53:21

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: W kronach bylo Zaaajebiscie
PostNapisane: 25.maja.2003 10:17:46 
Użytkownik

Dołączył(a): 05.sty.2003 03:06:39
Posty: 210
Pierwsza mala wzmianka z Kronach:Bylo zajebiscie,pogoda miodzio,ponad 550 Audiczek-ale Jakich!?Super organizacja no i oczywiscie Polskie Audiczki tez byly.Co prawda tylko 2 z okolic Wroclawia tj.Bila i Szostiego no i Adamski byl swa Coupetom i Blejk z zona no i mnie tez zabral.Ale brac polska zajebista usmialem sie ze az do teraz mnie szczenka boli,a te fury to mi sie w nocy snily.Szkoda tylko ze was wiecej nie przyjechalo-no ale...ponoc Volki zbieral jakies srobki i podkladki od tlumnika na Autostradzie pod eskorta Niemieckiej policji no i do kraju musial,.,albo jakas gazetke na Aralu kupowal i tak mu sie spodobala ze czytal i czytal no i zapomnial o Kronach ,a potem tylko sobie marzyl ze jedzie no i ten tlumik... :grin: :grin: :grin: A reszcie no to pewnie nie wypalilo :-(


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25.maja.2003 10:24:49 
Użytkownik

Dołączył(a): 16.sty.2001 00:00:00
Posty: 4321
Lokalizacja: Wroclaw
5 km przed granica ... zrobilem super tuning .. o kilkadzieiat decybeli wiecej .. nawet na granice nie podjezdzalem bo by mnie nie wpuscili ...

_________________
A4 1,8 T , Audi S2 2,2 T


Obrazek
jeśli nie jestes łosiem kliknij na łosia!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25.maja.2003 10:53:57 
Użytkownik

Dołączył(a): 15.lut.2002 00:00:00
Posty: 3712
Lokalizacja: Audiland - Żoliborz - WuWuA - Polen
Kiedy Wraca Bilu i Szosti ?? Czekamy na fotorelacje !! 8-)

_________________
POZDRAWIAM
DeS 8) 8) 8)
AUDI - VORSPRUNG DURCH TECHNIK
Obrazek
jeśli nie jestes łosiem kliknij na łosia!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25.maja.2003 11:27:52 
Użytkownik

Dołączył(a): 23.maja.2002 12:45:34
Posty: 746
Lokalizacja: Warszawa grohoof
Volki ale co sie stało? zawadziłeś o coś??? jakieś dziury sie w wydechu zrobiły??? przecież masz praktycznie nowy wydech....

_________________
200TQ.....jedna rzecz dla której warto żyć!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25.maja.2003 14:03:34 
Użytkownik

Dołączył(a): 16.sty.2001 00:00:00
Posty: 4321
Lokalizacja: Wroclaw
nowy wydech mam w s2 ....
w a4 mialem wymieniana turbine i zle skrecili kolektor wydechowy z turbina .. tam sie zozpadlo ( trza tylko skrecic .. ja niestety ani nie maialm kluczy,nakretek ani dojscia a kolektor byl cholernie goracy ...

szkoda bo za tydzien do modlina nie jade bo sesja tak jak i 14 w rudnikach mnie nie bedzie z tego samego powodu ...

_________________
A4 1,8 T , Audi S2 2,2 T


Obrazek
jeśli nie jestes łosiem kliknij na łosia!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25.maja.2003 14:49:25 
Użytkownik

Dołączył(a): 01.sie.2002 06:57:49
Posty: 255
Lokalizacja: lublin
:grin: :grin: :grin: :grin: cóż mozna dodać to poprostu trzeba było zobaczyć , :0 zadne słowa opisy nie oddadzą tego jakie fury tam były,ekipa z polski zajebista baaaaardzo fajni ludzie,szkoda tylko że ADAMSKI nas trochę olał , no ale cóż pewnie miał inne fajne zajęcie :bardzozly:
aha chłopaki dzisiaj wracają

_________________
audi A6 C4 2,5 TDI


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25.maja.2003 16:58:29 
Użytkownik

Dołączył(a): 06.lis.2002 17:46:32
Posty: 279
Lokalizacja: Ger - Danzig
...... nieprzypominam sobie zebym kogos olal. :-?

Szosti, Bilu, Bilo i Lightmen czy to prawda..... :) :D :-D :grin: :grin: :grin:
Wieczorem bedä zdjecia.

_________________
ObrazekAdamSkiObrazek

....... zatruty Wirusem S ...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25.maja.2003 18:07:28 
Użytkownik

Dołączył(a): 05.sty.2003 03:06:39
Posty: 210
No przeciez nic sie nie stalo -pozatym ze nas zbywales i do hotelu pojechales zawiesc zajebista fure i miales byc z powrotem za pare minut no i .-...... po 3 godz.nikt cie nie widzial-chyba bylo za ciemno,a my nie mielismy Noktowizorow!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25.maja.2003 18:18:41 
Użytkownik

Dołączył(a): 05.sty.2003 03:06:39
Posty: 210
VOLKI napisał(a):
nowy wydech mam w s2 ....
w a4 mialem wymieniana turbine i zle skrecili kolektor wydechowy z turbina .. tam sie zozpadlo ( trza tylko skrecic .. ja niestety ani nie maialm kluczy,nakretek ani dojscia a kolektor byl cholernie goracy ...

szkoda bo za tydzien do modlina nie jade bo sesja tak jak i 14 w rudnikach mnie nie bedzie z tego samego powodu ...

Korna Volki niestety osobiscie cie nie znam,i tez "mieszkam"we Wroclawiu ,przed paru laty jak sie rozbudowywal KORASZEWSKI -no to myslalem ze nareszcie ZACHOD w Polsce i prawdziwy serwis bedzie,-ALLLLE widze ze zajebista robisz mu reklame skoro spedzasz AUDIKAMI u Niego wiecej czasu niz ja w DOMU MIESZKAM!!!! No ale jesli KORASZEWSKI ma tak ZAAAAJEBISTY serwis ,ze Fury do zlotu Ci nie potrafi przygotowac i kolektor Ci skraca za krotko no to..... TYLKO POLECAC TAKI SERWIS :grin: :grin: :grin: ZAMIAST ON CIE TO CHYBA TY JEGO SPASORUJESZ :-P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25.maja.2003 21:15:28 
Użytkownik

Dołączył(a): 26.mar.2001 01:00:00
Posty: 741
Lokalizacja: ReZaCzOLeNd ReZaCzUfKa-juz BRYKA wiec bierzcie i ssajcie z niej wszystcy :)p
...eloł...!!!!

...jestem padniety jak cholera no ale napisze....WRAZENIA NIEZAPOMNIANE!!!!!!!!!!!

...KRONACH to byl NAJLEPSZY ZLOT W MOIM ZYCIU!!!!!!(a jusz zjezdzilem troszeczke)
...przedewszyskim organizacja, klimat, no i Audiczki FAKEN CYCE, TO BYLY BESTIE!!!!!

...tak jak napisal Blejk :zadne slowa i opisy nie oddadza tego co bylo w kranachu nawet jesli zobaczycie fotki to i tak nie bedziecie czuc tego co ja przezylem
...poprostu bylem w NIEBIE ( ponad 500 pieknych Audiczek i ja!!!) :)mimo tego ze nie szprecham po niemiecku, niemccy Audikowcy sa ZAJEBISCI!!! kilka razy przejezdzalem po placu szukajac wolnego miejsca widzielm kilka razy "kciuk unoszony w góre"
...morda siem wtedy cieszy obrzydliwie jak widzisz kolesia ktory patrzy na twoje autko probuje podpytac a to o zderzak, o blende, grillek czy co kolwiek....ja jebie normalnie szok!!!! Dzieki Adam za tlumaczenia no i wielkie dziexy dla Twojego kolegi (ktorego imnieia zapomnialem) :(

zreszta newermind....TO TRZEBA PRZEZYC!!!!!!!!!!!! wydaje mi siem ze procz 1-majowego zlotu w Modlinie to niewarto jezdzic na zadne inne impry,(i mam tutaj na mysli np. Zjebany na maxa zlot ATS w toruniu, poprostu bllllllleeeee)
...A ja bynajmniej tak zrobie: w styczniu do bydgoszczy, w maju do modlina a pozniej do niemiec, no i Hradca na przelomie czerwca i lipca i nic wiecej do szczescia nie potrzeba.
...juz 11-13.07.2003 jest II Internationales Audi Trefen Stadtlengsfeld....i moze siem tesz na tego zlocika wybiore...wiecej info na www.audifans.de


no i to ino kropla w morzu co kcialbymn powiedziec ale jestem tak zmeczony ze jusz mi siem nawet klawisze piepszom....*&%(*R^g hehehe


Ps.1...Blejku, Adam nas nie olał poprostu spozil siem :-P

Ps.2...Adam widziles tam kolego Bilo...???? hmmm pilismy razem ino pifko...ale ja jego tam nie widzilem....A moze to byl jednak Kajtek...???? :-P :-P :-P :-P (ale nie ten z forum)

Ps.3...Krzysztof......normalnie JA JEBIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! buhehehehehhehe

Ps.4...Volki .....hmmmmm , jak pech to pech.....i to tyle :zakrecony: :zakrecony: :zakrecony:

Ps.5...Des galeria bedzie ale dopiero ja ruszy ReZaCzOwY serwer no bo narazie som znim same klopoty.... :-?

Ps.6...Jeden kolego w Kronach byl na Jana... Buhehehehe :-P :-P :-P

Ps.5...a tutaj do Wszystkich ktorzy mieli jechac...nie macie pojecia co straciliscie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

...prosze to tylko przedsmak....mamy razem z Bilem około 700 fotek !!!!!!!!!!!!!!

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

_________________
www.rezacze.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25.maja.2003 21:30:28 
Użytkownik

Dołączył(a): 02.sie.2001 01:00:00
Posty: 3076
Lokalizacja: Bydgoszcz
czadzik :-D ... ja nie pojechalem z jednego baaardzo waznego powodu ... ale juz niedlugo sprawa sie wyjasni i lipcowy grillek u mnie bedzie obfitowal w wiele atrakcji :-D

_________________
A10q, ACOq - skradzione, AQS - w budowie
www.audiquattro.prv.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25.maja.2003 21:31:50 
Użytkownik

Dołączył(a): 16.sty.2001 00:00:00
Posty: 4321
Lokalizacja: Wroclaw
Piotrowski Krzysztof napisał(a):
VOLKI napisał(a):
nowy wydech mam w s2 ....
w a4 mialem wymieniana turbine i zle skrecili kolektor wydechowy z turbina .. tam sie zozpadlo ( trza tylko skrecic .. ja niestety ani nie maialm kluczy,nakretek ani dojscia a kolektor byl cholernie goracy ...

szkoda bo za tydzien do modlina nie jade bo sesja tak jak i 14 w rudnikach mnie nie bedzie z tego samego powodu ...

Korna Volki niestety osobiscie cie nie znam,i tez "mieszkam"we Wroclawiu ,przed paru laty jak sie rozbudowywal KORASZEWSKI -no to myslalem ze nareszcie ZACHOD w Polsce i prawdziwy serwis bedzie,-ALLLLE widze ze zajebista robisz mu reklame skoro spedzasz AUDIKAMI u Niego wiecej czasu niz ja w DOMU MIESZKAM!!!! No ale jesli KORASZEWSKI ma tak ZAAAAJEBISTY serwis ,ze Fury do zlotu Ci nie potrafi przygotowac i kolektor Ci skraca za krotko no to..... TYLKO POLECAC TAKI SERWIS :grin: :grin: :grin: ZAMIAST ON CIE TO CHYBA TY JEGO SPASORUJESZ :-P



czlowieku piszesz w kazdym poscie to samo ... i powiedz jak ci to wytlumaczyc ze audi a4 nie ma nic wspolnego z Koraszewskim .. chyba czytac po polsku umiesz ...
tak dla twojej wiadomosci ... a4 to nie jest to samo co s2 bo ci sie chyba te autka mylą

_________________
A4 1,8 T , Audi S2 2,2 T


Obrazek
jeśli nie jestes łosiem kliknij na łosia!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25.maja.2003 21:32:03 
Użytkownik

Dołączył(a): 25.kwi.2002 12:38:53
Posty: 959
Lokalizacja: Warszawa
same iXy widzę :zakrecony: :-?

dawać foty Panowie :-D

a może było na zlocie jakieś czarne S4/B5 na BBSach LeMans ? :-D

_________________
Super Diesel Engine Evo II
151PS 387Nm

TDI streetracing


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25.maja.2003 21:32:52 
Użytkownik

Dołączył(a): 25.kwi.2002 12:38:53
Posty: 959
Lokalizacja: Warszawa
ok już widać foty :0

_________________
Super Diesel Engine Evo II
151PS 387Nm

TDI streetracing


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25.maja.2003 21:40:57 
Użytkownik

Dołączył(a): 06.lis.2002 17:46:32
Posty: 279
Lokalizacja: Ger - Danzig
Piwko ???
No to po jednym... albo dwa.... albo trz......

Obrazek

Obrazek

......troche sie tej lasce reka trzesla jak robila te fotki.......

Obrazek

Obrazek

Autka:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


To tylko czesc zdjec.
Reszta jutro.....

_________________
ObrazekAdamSkiObrazek

....... zatruty Wirusem S ...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25.maja.2003 22:31:13 
Użytkownik

Dołączył(a): 05.sty.2003 03:06:39
Posty: 210
VOLKI napisał(a):
Piotrowski Krzysztof napisał(a):
VOLKI napisał(a):
nowy wydech mam w s2 ....
w a4 mialem wymieniana turbine i zle skrecili kolektor wydechowy z turbina .. tam sie zozpadlo ( trza tylko skrecic .. ja niestety ani nie maialm kluczy,nakretek ani dojscia a kolektor byl cholernie goracy ...

szkoda bo za tydzien do modlina nie jade bo sesja tak jak i 14 w rudnikach mnie nie bedzie z tego samego powodu ...

Korna Volki niestety osobiscie cie nie znam,i tez "mieszkam"we Wroclawiu ,przed paru laty jak sie rozbudowywal KORASZEWSKI -no to myslalem ze nareszcie ZACHOD w Polsce i prawdziwy serwis bedzie,-ALLLLE widze ze zajebista robisz mu reklame skoro spedzasz AUDIKAMI u Niego wiecej czasu niz ja w DOMU MIESZKAM!!!! No ale jesli KORASZEWSKI ma tak ZAAAAJEBISTY serwis ,ze Fury do zlotu Ci nie potrafi przygotowac i kolektor Ci skraca za krotko no to..... TYLKO POLECAC TAKI SERWIS :grin: :grin: :grin: ZAMIAST ON CIE TO CHYBA TY JEGO SPASORUJESZ :-P



czlowieku piszesz w kazdym poscie to samo ... i powiedz jak ci to wytlumaczyc ze audi a4 nie ma nic wspolnego z Koraszewskim .. chyba czytac po polsku umiesz ...
tak dla twojej wiadomosci ... a4 to nie jest to samo co s2 bo ci sie chyba te autka mylą

Jak juz pisalem -nie znam cie osobiscie .Odgryzasz sie prubujac pokazac ze nie umiem po polsku i nie odruzniam aut.Rozmawialem z Bilem,Latarnikiem,Szostim...i innymi i to oni powiedzieli mi ze inspekcje swoich wszystkich aut robisz u Koraszewskiego.Nawiasem czasem lepiej powiedziec prawde niz .....no wlasnie pare osob wie o co chodzi.Z uszanowaniem


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25.maja.2003 22:32:20 
Użytkownik

Dołączył(a): 03.sty.2003 21:39:13
Posty: 52
Lokalizacja: Z POLSKI
Piotrowski Krzysztof napisał(a):
VOLKI napisał(a):
nowy wydech mam w s2 ....
w a4 mialem wymieniana turbine i zle skrecili kolektor wydechowy z turbina .. tam sie zozpadlo ( trza tylko skrecic .. ja niestety ani nie maialm kluczy,nakretek ani dojscia a kolektor byl cholernie goracy ...

szkoda bo za tydzien do modlina nie jade bo sesja tak jak i 14 w rudnikach mnie nie bedzie z tego samego powodu ...

Korna Volki niestety osobiscie cie nie znam,i tez "mieszkam"we Wroclawiu ,przed paru laty jak sie rozbudowywal KORASZEWSKI -no to myslalem ze nareszcie ZACHOD w Polsce i prawdziwy serwis bedzie,-ALLLLE widze ze zajebista robisz mu reklame skoro spedzasz AUDIKAMI u Niego wiecej czasu niz ja w DOMU MIESZKAM!!!! No ale jesli KORASZEWSKI ma tak ZAAAAJEBISTY serwis ,ze Fury do zlotu Ci nie potrafi przygotowac i kolektor Ci skraca za krotko no to..... TYLKO POLECAC TAKI SERWIS :grin: :grin: :grin: ZAMIAST ON CIE TO CHYBA TY JEGO SPASORUJESZ :-P

Stary,nastepnym razem zastanow sie co piszesz......I CZYTAJ UWAZNIEJ POSTY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jak sie firma rozbudowywala to chyba na stojaca pod wersalka przechodziles

_________________
SPORT quattro


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25.maja.2003 22:53:31 
Użytkownik

Dołączył(a): 31.maja.2001 01:00:00
Posty: 1400
Lokalizacja: Poznań
Krzysiu P. , ja bardzo proszę, może chociaż zasięgnij info u źródła a nie takie farmazony piszesz. Niebieskie A4 Volki robił we Wrocku i ani razu fura nie stała u p. Koraszewskiego. A S2 przygotowywane przez p. Leszka sprawują się całkiem nieźle.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25.maja.2003 23:04:52 
Użytkownik

Dołączył(a): 16.sty.2001 00:00:00
Posty: 4321
Lokalizacja: Wroclaw
nie wiem co ci powiedzieli Bilu,Szosti,Latarnik ale chyba ja wiem najlepiej gdzie furki naprawiam .. zreszta ten temat nie ma sensu .. po prostu zastanow sie 2 razy zanim cos napiszesz ...
bo nie mam ochoty na awantury ..
a napewno jest to nie ladnie oczerniac kogos (Koraszewskiego) gdy nie ma sie pojecia o sprawie a cos sie uslyszy przy piwie ....
wiec jak chcesz byc szanowany to szanuj innych ..

_________________
A4 1,8 T , Audi S2 2,2 T


Obrazek
jeśli nie jestes łosiem kliknij na łosia!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25.maja.2003 23:06:32 
Użytkownik

Dołączył(a): 05.sty.2003 03:06:39
Posty: 210
LeoLepsi napisał(a):
Krzysiu P. , ja bardzo proszę, może chociaż zasięgnij info u źródła a nie takie farmazony piszesz. Niebieskie A4 Volki robił we Wrocku i ani razu fura nie stała u p. Koraszewskiego. A S2 przygotowywane przez p. Leszka sprawują się całkiem nieźle.

Jesli tak to zwracam chonor .ALbo nie zrozumialem albo info bylo falszywe.pozdra


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: