.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 27.kwi.2024 15:51:50

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 30.maja.2003 20:25:36 
Użytkownik

Dołączył(a): 22.maja.2003 13:59:28
Posty: 103
Lokalizacja: warmia i mazury
Cytuj:
a jak komus to przeszkadza i twierdzi ze sie zaraz rozsypie to nie sprzeda auto czym predzej , kupi sobie nowiutkie DU albo Fiata i przynajmniej jak bedzie odwiedzal serwis to nie bedzie mial problemow z walem .... poza tym zima auto bedzie go o wiele mniej kosztowalo bo dla bezpieczenstwa bedzie poruszal sie tramwajami .... jednym slowem : Audi quattro to samochod nie dla mieczakow


Hansik, przeszkadza, czy nie, skoro puka, to pierwszą myślą jest co puka i jak to naprawić, jeśli można, aby przez lekkomyślność nie doprowadzić do większych uszkodzeń.

A jeśli ten typ już tak ma, to OK, nie przeszkadza mi to, bo wyższość quattro nad ośką jest oczywista, nawet gdyby miało to fabrycznie tak stukać.

Szczerze mówiąc, uważam Cię za autorytet na tym forum, i liczyłem między innymi na Twoją pomoc.

Zaglądałem tam przed chwilą - przeguby są OK, luzów na tylnym moście też nie. Zastanawiam się nad tymi drążeniami w wale, o których wspomniał Hansik - czy tam może występować jakiś luz??? Czy to się jakoś wsuwa do środka?

_________________
Audi 100 2,8 QUATTRO '94 + LPG
- drogi stały się prostsze


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30.maja.2003 22:29:05 
Użytkownik

Dołączył(a): 23.maja.2002 12:45:34
Posty: 746
Lokalizacja: Warszawa grohoof
Hansik napisał(a):
.... jednym slowem : Audi quattro to samochod nie dla mieczakow


Hansrozwaliłeś mnie tym tekstem na maxa!!! :)19

a aporpos stukania to miałem podobne objawy. wymieniłem łączenie skrzyni z wałem..pomogło...pan Henio (mój stary mechanior-akurat jakoś nic nie spieprzył przy audi) znalazł gdzieś ładną używkę. nie puka do dziś...ale ja mało kilosków swoim robie, ale robie pożądnie.

_________________
200TQ.....jedna rzecz dla której warto żyć!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30.maja.2003 22:40:14 
Użytkownik

Dołączył(a): 02.sie.2001 01:00:00
Posty: 3076
Lokalizacja: Bydgoszcz
drazony znaczy pusty w srodku

_________________
A10q, ACOq - skradzione, AQS - w budowie
www.audiquattro.prv.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30.maja.2003 22:42:12 
Użytkownik

Dołączył(a): 23.maja.2002 12:45:34
Posty: 746
Lokalizacja: Warszawa grohoof
a i ten "przegub" co wymieniałem miał kulki jak w łożysku więc moga sie one wyrobić....i może to sobie stukać i pukać...

_________________
200TQ.....jedna rzecz dla której warto żyć!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30.maja.2003 23:35:33 
Użytkownik

Dołączył(a): 05.mar.2003 13:53:50
Posty: 324
Lokalizacja: Poland
Jakby sie nie działo , nie zamienie sie na FWD, a tymbardziej na RWD(no chyba ze M POWER ale to mi nie grozi).

To byłoby samobójstwo. :lol:

_________________
AUDI B4 2.8V6 Quattro SGI
---- Nie ma jak Quattro ----


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 01.cze.2003 10:38:24 
Użytkownik

Dołączył(a): 11.lis.2002 20:08:47
Posty: 485
Lokalizacja: Kalisz
Myslę ,że nie ma czym się przejmować ,u mnie tak stuka od początku.Metaliczny stuk do którego dochodzi podczas szybkiego puszczania sprzęgła . Nie wiem czy jest sens to naprawiać bo tak naprawdę nie wiadomo skąd dochodzi.Nauczyłem sie z tym jezdzić.

_________________
COUPE 2.8 Q
SPRZEDAŁEM MOTOR...


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: