.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 25.kwi.2024 18:26:32

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 02.cze.2003 13:03:40 
Użytkownik

Dołączył(a): 21.lip.2002 11:39:33
Posty: 135
Lokalizacja: Kluczbork / Poznań
ja mam tak samo tylko o numer mniejsza

gdyby ktoś chciał to ma jeszcze kilka ( chyba ze 4)dużych i małych - oddam "za dziękuje" choć sam buliłem :-D - ehh początki początki,
pamiętasz Volki ATS jak się poznaliśmy i Audi Klub dopiero powstawał ? 8-)[/quote]

Sprawdż poczte na pw :)

_________________
AUDI 100 2,0E + GAZ


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 02.cze.2003 13:28:39 
Użytkownik

Dołączył(a): 15.lut.2002 00:00:00
Posty: 3712
Lokalizacja: Audiland - Żoliborz - WuWuA - Polen
mquattro napisał(a):
DeS napisał(a):
Bilu napisał(a):
naklejki klubowe sa ale ich nie ma :-P


Jak to ? Volki ma całą stertę !! 8)


Wlasnie DeSiu prosilem Cie kiedys na piva zebys wzial od Prezesa naklejke dla mnie w Modlinie - ale widac zapomniales :)

@VOLKI moze by w polsce centralnej jakis oddzial zrobic np. do dystrybucji naklejkow etc.


Qrffa.... przepraszam w takim razie!! :oops: Natomiast nie wiem czy Volki miał coś w ogóle...

_________________
POZDRAWIAM
DeS 8) 8) 8)
AUDI - VORSPRUNG DURCH TECHNIK
Obrazek
jeśli nie jestes łosiem kliknij na łosia!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 02.cze.2003 15:24:46 
Użytkownik

Dołączył(a): 24.sie.2001 01:00:00
Posty: 706
Lokalizacja: okolice Stolycy
ale poopssssssszzzzzzzzzzzzły !
lepiej niż ciepłe bułeczki :grin: :lol: :grin:

_________________
CIAO !!!!!! i do zobaczenia na streetracing site


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 02.cze.2003 16:26:20 
Użytkownik

Dołączył(a): 16.sty.2001 00:00:00
Posty: 4321
Lokalizacja: Wroclaw
nalepki mam zawsze przy sobie ... np. na pierwszym modlinie mialem full koszulek i nalepek ale panowalo takie zamieszanie ze nie zdazylem komukolwiek o tym powiedziec ...
na nastepnym modlinie beda i koszulki i naklejki w pelnej rozmiarowce ... :-D

_________________
A4 1,8 T , Audi S2 2,2 T


Obrazek
jeśli nie jestes łosiem kliknij na łosia!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 02.cze.2003 21:40:21 
Użytkownik

Dołączył(a): 02.sie.2001 01:00:00
Posty: 3076
Lokalizacja: Bydgoszcz
na nastepnym modlinie moze juz nie byc wogole klubowiczow ... nawet ci z warszawy nie przyjezdzaja

_________________
A10q, ACOq - skradzione, AQS - w budowie
www.audiquattro.prv.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 02.cze.2003 21:46:27 
Użytkownik

Dołączył(a): 24.sie.2001 01:00:00
Posty: 706
Lokalizacja: okolice Stolycy
Hansik napisał(a):
na nastepnym modlinie moze juz nie byc wogole klubowiczow ... nawet ci z warszawy nie przyjezdzaja


heretyk!!!! Na stos z nim :grin:
damy rade!

_________________
CIAO !!!!!! i do zobaczenia na streetracing site


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 02.cze.2003 21:49:47 
Użytkownik

Dołączył(a): 02.sie.2001 01:00:00
Posty: 3076
Lokalizacja: Bydgoszcz
jjjjasne .... juz widze ta impreze klubowa ktorej jak dotad nik nie umie albo nie chce zorganizowac .... i te tlumy chetnych ,..... najwiecej warszawiakow .... wszyscy pedzacy do domu na impreze przed telewizowrem .... do 3 razy sztuka .... 2 razy byla lipa ... jak 3 razem bedzie lipa to ............. znaczy ze czas zrobic zlot Audi w Bydgoszczy 8-)

_________________
A10q, ACOq - skradzione, AQS - w budowie
www.audiquattro.prv.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 02.cze.2003 21:52:17 
Użytkownik

Dołączył(a): 11.lis.2001 00:00:00
Posty: 1460
Lokalizacja: Wrocław www.rezacze.prv.pl Niunia: Audi B4 1.9 tdi rezać panowie, rezać...
chcemy bydgoszczy!!!
chcemy bydgoszczy!!!


chcemy karkowki :-P

_________________
www.rezacze.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 02.cze.2003 22:08:23 
Użytkownik

Dołączył(a): 05.sty.2003 03:06:39
Posty: 210
Volki - ma naklejki w Piwnicy-ale chyba je szczury nosza :grin: Ma zawsze przy sobie-Tylko nigdzie go nie Ma! :grin: -Bo Albo sesja,Albo pracuje :grin: :grin: Ha!Ha!Ha! :0 Albo musi Tlumnik na Autostradzie Niemieckiej pod Eskorta policji zbierac :grin: Buehehe!-Tak poza tematem -inteligencji ci Volki nie brak-tylko- :0 ty nie jechales do Kronach i tak jak napisales _"widzialem Audi Latarnika przy krasnoludkach"-Stary ta fotka byla robiona zanim LATARNIK schowal furke zy Mercedesem 8-) Wiec byla niewidoczna :P Volki prezes i boja sie go ludzie.Ja mowie co sadze i mysle :-P Jak mi da BANANA to Zegnajcie KLUBOWICZE!!! :zakrecony:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 02.cze.2003 22:12:16 
Użytkownik

Dołączył(a): 02.sie.2001 01:00:00
Posty: 3076
Lokalizacja: Bydgoszcz
Piotrowski Krzysztof napisał(a):
Volki - ma naklejki w Piwnicy-ale chyba je szczury nosza :grin: Ma zawsze przy sobie-Tylko nigdzie go nie Ma! :grin: -Bo Albo sesja,Albo pracuje :grin: :grin: Ha!Ha!Ha! :0 Albo musi Tlumnik na Autostradzie Niemieckiej pod Eskorta policji zbierac :grin: Buehehe!-Tak poza tematem -inteligencji ci Volki nie brak-tylko- :0 ty nie jechales do Kronach i tak jak napisales _"widzialem Audi Latarnika przy krasnoludkach"-Stary ta fotka byla robiona zanim LATARNIK schowal furke zy Mercedesem 8-) Wiec byla niewidoczna :P Volki prezes i boja sie go ludzie.Ja mowie co sadze i mysle :-P Jak mi da BANANA to Zegnajcie KLUBOWICZE!!! :zakrecony:


dziwny z ciebie czlowiek .... masz jakies kompleksy ? brakuje ci czegos , moze potrzebujesz pomocy ? .... nie znam ciebie osobiscia ale juz cie nie lubie .... :bardzozly:

_________________
A10q, ACOq - skradzione, AQS - w budowie
www.audiquattro.prv.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 02.cze.2003 22:27:40 
Użytkownik

Dołączył(a): 11.mar.2001 00:00:00
Posty: 1103
Lokalizacja: k.Radomia
Znowu zaczynasz pajacowac???? :bardzozly: :)3

_________________
.....S4 230 KM.....


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 02.cze.2003 22:30:07 
Użytkownik

Dołączył(a): 16.sty.2001 00:00:00
Posty: 4321
Lokalizacja: Wroclaw
Krzysiu akurat nie schowal ... ja nie wiem czy cie mamusia nie kochala czy co .. czepiasz sie jak rzep ogona ...
a moze ci fakturke na paliwko zeskanowac ze zgorzelca to uwierzysz .. bo ja tak bardzo chcialem poznac ciebie i dotej pory sobie wybaczyc nie moglem ze cie nie poznalem ... ..
a jak tak bardzo bana chcesz to masz ...
narka chlopaku .. :-D

_________________
A4 1,8 T , Audi S2 2,2 T


Obrazek
jeśli nie jestes łosiem kliknij na łosia!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 02.cze.2003 22:30:17 
Użytkownik

Dołączył(a): 24.sie.2001 01:00:00
Posty: 706
Lokalizacja: okolice Stolycy
Piotrowski Krzysztof napisał(a):
Volki - ma naklejki w Piwnicy-ale chyba je szczury nosza :grin: Ma zawsze przy sobie-Tylko nigdzie go nie Ma! :grin: -Bo Albo sesja,Albo pracuje :grin: :grin: Ha!Ha!Ha! :0 Albo musi Tlumnik na Autostradzie Niemieckiej pod Eskorta policji zbierac :grin: Buehehe!-Tak poza tematem -inteligencji ci Volki nie brak-tylko- :0 ty nie jechales do Kronach i tak jak napisales _"widzialem Audi Latarnika przy krasnoludkach"-Stary ta fotka byla robiona zanim LATARNIK schowal furke zy Mercedesem 8-) Wiec byla niewidoczna :P Volki prezes i boja sie go ludzie.Ja mowie co sadze i mysle :-P Jak mi da BANANA to Zegnajcie KLUBOWICZE!!! :zakrecony:


chłopie COŚ TY ŻARŁ ??? :bardzozly:

_________________
CIAO !!!!!! i do zobaczenia na streetracing site


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 02.cze.2003 22:31:42 
Użytkownik

Dołączył(a): 05.sty.2003 03:06:39
Posty: 210
Hansik twoje zdanie!Cenie je ! Choc dla mnie przykre.Kompleksow nie mam-tylko wydaje mi sie ze ...Boicie sie "prezesa"lub mu nikt prawdy nie chce powiedziec. :-( Jesli to twoj dobry kumpel-to ci sie nie dziwie.Czlowieku -ja dochodze do wszystkiego sam i cenie to co robie i mysle;rowniez Twoje zdanie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 02.cze.2003 22:41:46 
Użytkownik

Dołączył(a): 16.sty.2001 00:00:00
Posty: 4321
Lokalizacja: Wroclaw
prosze jaka piekna odpowiedz .. ty masz swoje zdanie a ja swoje ..
a wiec moje jest takie jestes synkiem bogatego tatusia ktory dal ci na audiczke a pozniej jeszcze na plastiki ktorymi go oszpeciles ...
a tak apropo konia to pewnie nie jest twoj samochod ( nikt go nie widzial .. a przepraszam w kronach jak byles to cie kumpel przywiozl bo co... w warsztacie stal ... no tak a moze kolega nie mogl przyjechac .. hehe ... ) .. a fotki ( jak zaraz odpowiesz ) to ja ci moge zrobic mojego ferrari ktore omylnie znalazlo sie w usa u jakiegos gwiazdora rapu ... :-D

_________________
A4 1,8 T , Audi S2 2,2 T


Obrazek
jeśli nie jestes łosiem kliknij na łosia!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 02.cze.2003 22:45:42 
Użytkownik

Dołączył(a): 02.sie.2001 01:00:00
Posty: 3076
Lokalizacja: Bydgoszcz
no widzisz ... nie zmienia to faktu ze takim podejsciem do ludzi obrazasz ich ... a tym bardziej jest to niesmaczne zwazywszy fakt ze nie znasz ludzi ktorym ublizasz ... ja rowniez do wszystkiego doszedlem sam i rowniez mam zdanie na temat wielu osob , rowniez udzielajacych sie na tym forum , ale to jest moje zdanie i nie wszyscy musza sie z nim zgadzac ani nie wszyscy musza je znac ... i chyba dzieki temu jakos unikam konfliktow ... na moje to powinenes przynajmneiej poznac osobiscie ludzi ktorych chcesz krytykowac za cokolwiek bo jak narazie to jestes najmniej wiarygodna osoba jaka znam na tym forum :placz:

_________________
A10q, ACOq - skradzione, AQS - w budowie
www.audiquattro.prv.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 02.cze.2003 23:06:11 
Użytkownik

Dołączył(a): 05.sty.2003 03:06:39
Posty: 210
VOLKI napisał(a):
Krzysiu akurat nie schowal ... ja nie wiem czy cie mamusia nie kochala czy co .. czepiasz sie jak rzep ogona ...
a moze ci fakturke na paliwko zeskanowac ze zgorzelca to uwierzysz .. bo ja tak bardzo chcialem poznac ciebie i dotej pory sobie wybaczyc nie moglem ze cie nie poznalem ... ..
a jak tak bardzo bana chcesz to masz ...
narka chlopaku .. :-D


Teraz Volki dotknales tematu bardzo drazliwego,Jesli masz takie uklady w Zgorzelcu to- znasz Jarka(Wille przed Zgorzelcem od Boleslawca z "panienkami"obecnie Nieobecny ,ale zaraz wraca,pozatym Romanek,Darson,Melas i paru innych.Ja Sie z tymi ludzmi wychowalem no i jesli ich znasz to ja ich pozdrowie od Ciebie. Mam nadzieje ze tym razem sie nie mylisz -BO CI LUDZIE NIE LUBIA JAK SIE KTOS NA NICH POWOLUJE1 :zakrecony: A jak chcesz mnie poznac to zapraszam do Rieger.Tuning .Event.dew lipcu lub do Czech.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 02.cze.2003 23:10:09 
Użytkownik

Dołączył(a): 31.maja.2001 01:00:00
Posty: 1400
Lokalizacja: Poznań
Jezoo, trzymajcie mnie. Tak, wszyscy trzęsą przed Volkim portkami! Jak ch... ! Krzychu, przestań palić to świństwo bo masz większą schizę niż gościu co napisał "magiczne przygody Kubusia Puchatka" !

Hansik już wszystko na Twój temat powiedział i zgadzam się z jego zdaniem w 100%, nie tylko dlatego, że to mój kolega, ale też dlatego, że ma chłop rację! Wyrażasz swoje zdanie o człowieku (ludziach), którego znasz tylko z opowiadań, lub też z kilku zdań na forum. Ile ty masz lat?! Nie potrzeba nam pieniacza w klubie.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 02.cze.2003 23:10:47 
Użytkownik

Dołączył(a): 16.sty.2001 00:00:00
Posty: 4321
Lokalizacja: Wroclaw
a ja znam Krzycha ,Zdzicha ,Wladka , i Borowe .. co ty na to ... i tez sie z nimi wychowalem ...... pacan z ciebie krzychu straszny ... :-D

_________________
A4 1,8 T , Audi S2 2,2 T


Obrazek
jeśli nie jestes łosiem kliknij na łosia!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 02.cze.2003 23:15:36 
Użytkownik

Dołączył(a): 05.sty.2003 03:06:39
Posty: 210
VOLKI napisał(a):
prosze jaka piekna odpowiedz .. ty masz swoje zdanie a ja swoje ..
a wiec moje jest takie jestes synkiem bogatego tatusia ktory dal ci na audiczke a pozniej jeszcze na plastiki ktorymi go oszpeciles ...
a tak apropo konia to pewnie nie jest twoj samochod ( nikt go nie widzial .. a przepraszam w kronach jak byles to cie kumpel przywiozl bo co... w warsztacie stal ... no tak a moze kolega nie mogl przyjechac .. hehe ... ) .. a fotki ( jak zaraz odpowiesz ) to ja ci moge zrobic mojego ferrari ktore omylnie znalazlo sie w usa u jakiegos gwiazdora rapu ... :-D

No to znow sie mylisz.Bleik to Audi Widzial i juz pare razy potwierdzil,ale oczywiscie ty ´tego nie czytales???Moj Tato mieszka w Wa-wie i jezdzi Fiatem 125 p.W przeciwienstwie do twego"Kontrakt w Kowejcie"Niemcy sie Smieja do tej pory.I pewnie nie wiesz co znaczy wstawac o 6.00 rano i wracac do domu o 23.00.Nie zapominajac ze tyrac musze w Soboty i Niedziele,Wigilie,Sylwestra,Nowy Rok i bez dnia wolnego.Niema to jak Tato Prezes...Co nie?Wiec Stary nie Mow mi o BOGATYM TATUSIU SPOJZ NA SWEGO!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: