.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 14.maja.2024 13:19:14

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Pierwszy raz zawiodło :(
PostNapisane: 02.cze.2003 07:23:48 
Użytkownik

Dołączył(a): 21.lip.2002 11:39:33
Posty: 135
Lokalizacja: Kluczbork / Poznań
Wczoraj wieczorkiem wyjeżdżałem do Poznania, jednak po kilku kilometrach zauważyłem że nie działa wentylator, kierunkowskazy, światła, klakson i wszystko co powinno działać po włączeniu zapłonu. Gdy się zatrzymałem i wyłączyłem to nagle się wszystko włączyło. Gdy ponownie włączyłem zapłon wszystko zamilkło. Jednak po ponownym uruchomieniu silnika wszystko zamilkło i do tej pory nie działa :-( W tym tygodniu autko odwiedzi mechanika i jak będzie zrobione dam znać co było.
PS. Hansik dzięki za rade

_________________
AUDI 100 2,0E + GAZ


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 02.cze.2003 08:29:38 
Użytkownik

Dołączył(a): 04.maja.2003 09:35:14
Posty: 61
Witam

"Szczęściarz" z Ciebie. Ja to bym tak wolał aby mi coś z elektryki siadło a nie np. tłukąca się pompa itd. Mechanika, silnik to koszty a w elektryce to przeważnie jakaś drobnostka (to co opisujesz). Miernik w rękę kawałek kabla i są duże szanse że po kilkunastu minutach będzie jak nowe bez żadnych kosztów. :D

Chyba że ... padł jakiś drogi drobiazg :-? czego nie życzę.

Powodzenia przy naprawie.

Tomek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 03.cze.2003 14:19:30 
Użytkownik

Dołączył(a): 21.lip.2002 11:39:33
Posty: 135
Lokalizacja: Kluczbork / Poznań
Już autko jest OK. Uszkodzona była kostka przy stacyjce (tak jak stwierdził Hansik). Cena kostki 80 zł, robocizna 50.

pozdrawiam

_________________
AUDI 100 2,0E + GAZ


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 03.cze.2003 14:41:56 
Użytkownik

Dołączył(a): 31.paź.2002 13:02:32
Posty: 441
Lokalizacja: Kalisz
kurde mi tez siadla stacyjka, ale urwal sie ten cycek ktory przelacza styki, bede musial chyba zrobic tak jak ma Krawat w swojej B4-ce + jeszcze jakis guziczek do zaplonu, albo zrobie zaraz zdalne zapalanie....


UFFF jak zimno w te upalne dni... :-D musze uwazac :grin:

_________________
MARIUSZ

AUDI 90 z za oceanu... zagazowane 2.3NG and AWO 425S


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: