.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 18.maja.2024 19:04:02

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 08.cze.2003 20:38:30 
Użytkownik

Dołączył(a): 10.maja.2003 16:54:22
Posty: 39
Lokalizacja: Chrzanów
W 735 mojej mamy jest gaz, autko bez niego paliło po mieście jakieś 17 litrów teraz ciągnie <w zależności od tego kto jeżdzi> ok 20 litrów, autko chodzi całkiem nieżle, aczkolwiek spadek mocy jest odczówalny, poza tym powyżej 4500 obr. nie idzie bo jest taka zwężka i nie dostaje wystarczająco powietrza, ale jak na wyprzedzanie wystarczy <poza tym moja mama potrafi jeźdxić poo mieście i nie przekroczuć 1500 obrotów - TAK to jest możliwe> wniosek?? GAZ jak najbardziej tak, tylko pożądny!!

_________________
ehh te zabytki, aż chce się żyć....


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 08.cze.2003 21:25:53 
Użytkownik

Dołączył(a): 09.lut.2003 12:17:34
Posty: 64
Lokalizacja: Piotrków Tryb
Dj_Sharqi
Cytuj:
poza tym moja mama potrafi jeźdxić poo mieście i nie przekroczuć 1500 obrotów - TAK to jest możliwe> wniosek??


Ja tez tak jeżdze no chyba ze co tzreba wyprzedzic , znudzila mu sie jazda ciagle na 4 tys to bez sensu tzreba szanowac autko :)

_________________
Audi 100 Avant 2.3 NF 14" Kołpaki :)
VW Scirocco 15" ATS - mój nowy przecinak .


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 09.cze.2003 15:52:06 
Użytkownik

Dołączył(a): 06.lut.2002 00:00:00
Posty: 305
Lokalizacja: z ciemnosci
powiem tak: niektorzy sa po prostu uczuleni na slowo gaz, po czesci wynika to z nieznajomosci tematu, ale takze z braku doswiadczenia w uzytkowaniu suta na gaz...
druga sprawa: skad bogaci ludzie maja pieniadze? znakomita wiekszosc ma pieniadze bo mysli! a jak ktos mysli to nie wydaje pieniedzy na prawo i lewo tylko stara sie nimi w jakis sposob gospodarowac, wiec ze ktos kupuje drogie auto i zaklada do niego gaz dla mnie jest jak najbardziej zrozumiale, tutaj mozna byloby zaczac dokonywac obliczen co do wielkosci zaoszczedzonych pieniedzy... innymi slowy im wiekszy silnik tym wiecej pieniedzy zostaje w portwelu... jako ze samochod to studnia bez dna (przynajmniej moj) to zaoszczedzone pieniadze na pewno bedzie mozna w niego zaiwestowac...
... ale podobie jak to jest z rozmowami typu czemu auto niemieckie jest lepsze/gorsze od japonskiego, porozumienie jest praktycznie niemozliwe...
ja jezdze na gazie i do poki bedzie mi zostawala kasa do poty bede jezdzil na gazie, pozniej jedynym wyjsciem bedzie kupno tdi :-(


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 09.cze.2003 23:35:05 
Użytkownik

Dołączył(a): 21.gru.2002 03:48:33
Posty: 342
Lokalizacja: Poznań
to jezdzicie na gazie bo jest taniej czy dynamiczniej???
Ja uważam, że jeśli wymagam od auto 7s do 100 do musi sobie skopcię te 30l na 100. Nie znam się na tych nowych "sekwencyjnych instalacjach". Napiszcie cos wiecej o nich.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: