.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 16.maja.2024 19:53:18

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 09.cze.2003 18:40:32 
Użytkownik

Dołączył(a): 15.lut.2003 21:37:23
Posty: 263
Lokalizacja: Bydgoszcz
Hansik napisał(a):
LeoLepsi napisał(a):
Hansik napisał(a):
ale szyber dziala ? :0


Nie ma szybera :) W poprzednim był :D


sadysta :-? :0 :-P


raczej masochista :-P

_________________
Audi 90 B3 2.3 LPG boost :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 09.cze.2003 18:49:55 
Użytkownik

Dołączył(a): 31.maja.2001 01:00:00
Posty: 1400
Lokalizacja: Poznań
Ale robicie ze mnie :P

Jutro autko idzie do elektryka to będzie dobrze! A Volki ze mną jechał w piątek, w te upały, to może coś o tym "masochiźmie" powiedzieć ;-)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 09.cze.2003 19:50:51 
Użytkownik

Dołączył(a): 03.sty.2003 14:08:38
Posty: 360
Lokalizacja: USTKA
No to ja tez swoje 5 groszy dorzuce i powiem tak:
Granatowe b4 z granatowa tapicerka w sloncu nie jest zle, pod warunkiem, ze otwieram sobie szyber, wszystkie szyby zamkniete i nawieiw na 3 lub 4 oczywiscie. Takie zestawienie jest wystarczajace na przezycie bez mokrego czola. Gdybym mial lekko przyciemnione szyby to juz bym w ogole klimy nie potrzebowal. To chyba od czlowieka zalezy. :zakrecony:

ps. Co do skory to tez bym chcial, ale jakas jasna 8-) i wtedy koniecznie szyby lekko sciemnione.

_________________
All yoU neeD Is
80 B4 2.0 90KM
www.forum.tuning.info.pl/viewtopic.php?t=25205


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 09.cze.2003 21:57:45 
Użytkownik

Dołączył(a): 28.maja.2002 21:39:06
Posty: 1050
Lokalizacja: Bytom
powiem tyle - w białym B3 nie mam klimy. Jak nim jeżdże to się obawiam, że sie przeziębie, gdyz się zaczynam pocić i funduję sobie przeciagi. Wentylatora staram się nie używać, bo na mój gust powietrze z niego jest cieplejsze od tego zza okna. Zreszta juz kilka razy się mi zdarzyło zachorować po wycieczce w lecie samochodem bez klimy. Natomiast smieszą mnie texty (tu ich nie usłyszałem), że klima jest do niczego, bo można sie przeziebić. W C4 nastawiam w zależności od potrzeby np. 22 na klimatroniku i mam 22, więc nie mam szansy sie przeziebić. Natomiast przeziebic prędzej sie moga ludziska narażeni na przeciagi, niz narażeni na nizsze temperaturki. Co prawda nikt o to nie pytał, ale co mi tam, napisałem. :lol:

_________________
A6 C4 2,5 TDi automat
S4 C4 2,2 T Avant automat


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 09.cze.2003 22:04:43 
Użytkownik

Dołączył(a): 02.sty.2003 23:51:33
Posty: 162
Lokalizacja: GDAŃSK
To i ja troszkę dopisze, kupiłem cabrio bo pomyślałem, że to taki miód na lato a to wielka pomyłka. Milutko się stoji na światłach w pełnym słońcu, potem nie można się odkleić od skór a one wcale nie są czarne. A podzas jazdy powyżej 90 wieje jak diabli. Rozwiązaniem jest cabrio z zamkniętym dachem plus klimka. PIOTR.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10.cze.2003 03:28:19 
Użytkownik

Dołączył(a): 11.gru.2002 14:29:11
Posty: 885
Lokalizacja: Lublin
PITER.T. napisał(a):
To i ja troszkę dopisze, kupiłem cabrio bo pomyślałem, że to taki miód na lato a to wielka pomyłka. Milutko się stoji na światłach w pełnym słońcu, potem nie można się odkleić od skór a one wcale nie są czarne. A podzas jazdy powyżej 90 wieje jak diabli. Rozwiązaniem jest cabrio z zamkniętym dachem plus klimka. PIOTR.


Jak Ci się już cabrio nie podoba , to ja chetnie wezmę :lol: :lol: :lol:

_________________
Hugo A4 1.8T Quattro
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10.cze.2003 06:58:34 
Użytkownik

Dołączył(a): 10.sty.2003 15:04:18
Posty: 194
Lokalizacja: Oborniki
A ja proponuje przyciemnic szybki, to na prawde w jakims stopniu skutkuje. Z drugirj strony ja u siebie wlaczam nagrzewnice na minimum i nawiew na srodek i na 3 lub 4 predkosc wiatraka. I wieje chlodne powietrze (po jakiechs 2 minutach). I siedze przy zamknietych szybach. W korku jest milej niz przy otwartej szybie promienie sloneczne maja mi wpadac do srodka i smarzyc jakja. No i uchylam do gory szyber dach zeby cieple powietrze wymiatalo z mojej bryki. Ale klima by sie jednak przydala bo mogllo by byc chlodniej.

_________________
Competition 2.0 16V quattro


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: