.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 29.mar.2024 17:01:45

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: O/T- jak to widzicie?
PostNapisane: 18.cze.2003 20:29:40 
Użytkownik

Dołączył(a): 19.cze.2002 23:20:23
Posty: 157
Lokalizacja: Krakow
Sprawa wygląda tak: rok temu podczas wpieprzania się na mój pas niunia kierująca merecedesem otarła się o mój bok- lekko bo lekko, ale zawsze. Nie zatrzymała się i odjechała, na szczęście zapisałem jej numery i jak się zatrzymałem żeby obejżeć co się stalo, zatrzymal się tez koles, który mowil ze widzial co się stalo i może być swiadkiem. Wzialem od niego namiary, numery Merca i pojechalem na Policje. Zrobili ogledzimy, spisali notatke i spoko. Potem w miare uplywu czasu dowiadywalem się co jest grane, ale jak już znalezli wlasciciela merca, to się kazalo ze kierowal kto inny, potem ze nie mogą tej osoby znalezc, ze wyslali list gonczy itd.
Dzis jak wszedlem do domu, to myslalem, ze mnie ch....j strzeli! Pismo z Policji, cyt.:
„Nie ustalono sprawcy zdarzenia, ogloszono poszukiwania kier. Merc które skonczyly się negatywnie. ... karalnosc wykroczen ustaje, jeśli od czasu ich popelnienia mija rok”

Co to k....wa jest??? To znaczy, ze już jest Ok., bo minal rok, a Policja ch....zrobila i już jest cacy? Można się od tego odwolac?
Co z tym fantem zrobic, macie jakies sugestie?

Pozdrawiam,

_________________
Marcin
Audi Coupe GT 2,2


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18.cze.2003 21:11:00 
Użytkownik

Dołączył(a): 28.gru.2002 22:12:49
Posty: 176
Lokalizacja: Jelenia Góra
kiedyś miałem podobny numer - jechałem dwupasmówką obok innego auta a koleś środkiem na trzeciego przejechał mi po boku i ucieka. Jechałem wtedy AUDI 100 z 77 roku co miało stalowy zderzak z przodu - wkurwiłem się dogoniłem typa i zaparkowałem mu w tylnuch lampach i nie tylko :grin: - straty się wyrównały bo to był nissan i części drogie. Na policję nie ma co liczyć - zawsze się wywiną, papierki im zaginą w tajemniczych okolicznościach itp.. itd.. Zapamiętaj zasadę OKO ZA OKO ....

_________________
AUDI 200 Turbo Quattro - kiedyś było
KUPIĘ B4 2,6 2,8, B3 20V, koniecznie QUATTRO, a najchętniej 2,0 16V do 94 roku


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18.cze.2003 21:11:30 
Użytkownik

Dołączył(a): 28.lut.2001 00:00:00
Posty: 120
Lokalizacja: Kraków
ręce opadają, jak mi coś ukradną to nawet nie idę na policję bo oni są tylko od wstawiania mandatów. A swoją drogą to pewnie ten od merca miał lepsze chody i znajomków. :bardzozly: :bardzozly: :bardzozly:

_________________
AUDI C4 2,8


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18.cze.2003 23:23:32 
Użytkownik

Dołączył(a): 19.cze.2002 23:20:23
Posty: 157
Lokalizacja: Krakow
Zle trafili, bo ja akurat takich spraw nie zostawiam- jedno jest pewne- narobie na tej Policji niely HEJZEL!!!! :)11 :)11 :)11

_________________
Marcin
Audi Coupe GT 2,2


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19.cze.2003 06:22:44 
Użytkownik

Dołączył(a): 11.gru.2002 14:29:11
Posty: 885
Lokalizacja: Lublin
Martab99 napisał(a):
Zle trafili, bo ja akurat takich spraw nie zostawiam- jedno jest pewne- narobie na tej Policji niely HEJZEL!!!! :)11 :)11 :)11


I bardzo dobrze , nie popuszczaj sk********* :bardzozly: :bardzozly: :bardzozly:

_________________
Hugo A4 1.8T Quattro
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19.cze.2003 10:40:47 
Użytkownik

Dołączył(a): 08.cze.2003 14:17:08
Posty: 38
Lokalizacja: koszalińskie
Ja miałem podobny przypadek - pijany facet Poldkiem mijając się ze mną wjechał mi w lewy tylny błotnik i zerwał zderzak. Pomimo wskazania potencjalnych świadków glinom nie chciało się ich przesłuchać i po trzech miechach dostałem list "... śledztwo umorzono z braku nowych dowodów..." :-x

_________________
The Lord of the four rings
Audi 100 C4 2.8


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: