.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 18.kwi.2024 20:02:59

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: V8 i quattro
PostNapisane: 19.cze.2003 21:14:29 
Użytkownik

Dołączył(a): 05.cze.2001 01:00:00
Posty: 32
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Witam!
Mam od jakiegoś czasu V8'kę tylko dość mało o niej wiem. Jeżeli macie jakieś materiały na temat Audi V8 3.6 quattro (automat) bardzo bym prosił o przesłanie. Jestem bardzo spragniony wiedzy o tym samochodzie. A widzę po swoim, że ma bardzo ciekawe niektóre rozwiązania techniczne. Najbardziej interesuje mnie oczywiście napęd :) No i cała reszta też. Z góry dziękuję. Mój adres to MMAFazi@poczta.fm lub MMAFazi@interia.pl :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19.cze.2003 21:18:11 
Użytkownik

Dołączył(a): 02.sie.2001 01:00:00
Posty: 3076
Lokalizacja: Bydgoszcz
zagladaj tu czesciej to bedziesz duzo wiedzial nie tylko o swoim Audi ... oczywscie podstawowa strona dla twojej wiedzy to www.audiV8.com :)

poza tym jak chcesz sie czegos dowiedziec to zadawaj pytania , badz skorzystaj z opcji szukaj w Menu , byc moze pytanie ktore cie nurtuje bylo juzporuszone na forum, a jezeli chodzi o quattro to napewno bylo :grin:

_________________
A10q, ACOq - skradzione, AQS - w budowie
www.audiquattro.prv.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19.cze.2003 21:24:35 
Użytkownik

Dołączył(a): 15.lut.2003 21:37:23
Posty: 263
Lokalizacja: Bydgoszcz
Hehehe chcialem to powiedziec .... "ale moglem sie mylic" ..... w sumie to wszystko ::):):):)

_________________
Audi 90 B3 2.3 LPG boost :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19.cze.2003 22:28:24 
Użytkownik

Dołączył(a): 18.maja.2003 23:16:11
Posty: 102
Lokalizacja: olsztyn
co naprzyklad chcesz wiedziec to ci wmiare mozliwosci powiem sam tez mam v8

_________________
audi v8 3,6 250 ps


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19.cze.2003 22:35:34 
Użytkownik

Dołączył(a): 05.cze.2001 01:00:00
Posty: 32
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
No chciał bym wiedzieć jak najwięcej. Np. Dowiedziałem sie, że może być jeden układ Skrzynia biegów ( automat ) i wspomaganie. Jeden płyn, jeden zbiornik wyrównawczy. Czy to prawda? Albo czy mogę włożyć na tył koła większej średnicy niż na przód jak to jest quattro? No i może masz jakieś książki o tym samochodzie? Czy wymienia sie olej w mechanizmach różnicowych? Czy jak wywale katalizatory i wstawię proste rury nie będzie mi sie sypał silnik? Więc widzisz, pytań jest baaardzo dużo :-D

_________________
Audi V8


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: