.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 29.kwi.2024 16:37:09

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 220 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 06.sty.2005 11:13:00 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18.lis.2004 12:41:33
Posty: 1139
Lokalizacja: Warszawka
a ja z kolei nie polecam tych gosci z Warszawy z ulicy Szczotkarskiej (zaklad z tabliczka Magneti&Marelli) poniewaz:
-przy zmianie oleju wlali mi o pol litra za duzo i bylo ponad stan...
-elektry zrobil mi ogrzewanie tylnrej szyby ktore znowu sie zjebalo po tygodniu...
-wzieli 250 za czesc z alternatora ktory caly moglem miec nowke za 400
-mieli mi w ciagu tygodnia wymienic jeszcze jedna rolke w rozrzadzie i nie odezwali sie od miesiaca ponad, a jak pojechalem sie dowiedziec co z ta rolka to powiedziekli ze ich kolega z IC jest chory.... :galy: :galy: - takie wymowki to moga dziaciom z przedszkola dawac....

_________________
było:
Coupe 6A 2.0 16V
Subaru Impreza GT // WRX STI // Evo 8 // Evo 10
Jest:
M4 Competition
AMG GT S


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 04.lut.2005 13:21:32 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30.wrz.2004 14:40:57
Posty: 481
Lokalizacja: Gliwice
NIE POLECAM ..auto-service walke....w Gliwicach Ostropa ul. ekonomistow ...

NIe wiem jak z mechanika ale geometrii napewno nie umieja robic


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 04.lut.2005 13:21:44 
Użytkownik

Dołączył(a): 03.wrz.2004 10:19:55
Posty: 283
Lokalizacja: Zamosc
Zamosc dawna ASO Daewoo pojechalem ustawic geometrie zawieszenia, panowie stwierdzili ze regulacja nie jest "uruchomiona" - sruby zapieczone wg. nich za samo "uruchomienie" regulacji chcieli 100zl, w innym prywatnym warsztacie uruchomili regulacja za darmo i geometria wyszla w sumie 10 zl taniej

_________________
80 B4 1992 /
A4 /
Toledo /
... /

Jeśli masz samochód to musi mieć cztery kółka!
no i cos na zapasie:)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25.lut.2005 19:54:19 
Użytkownik

Dołączył(a): 13.lut.2005 13:25:15
Posty: 75
Lokalizacja: Kielce - Poznań
Elektronika samochodowa R. Surma K-ce Zagórska !
Miałem rozwałkę czujnika temperatury decydującego o czasie grzania świec a ułożono inaczej jeden z przewodów i skasowano za komp badanie 75 zeta za friko z klauzulą że tera to wszysko Okey. :): Rozumiem gdyby to był piątek lub sobota to na wyskok by sie przydało ale golić klienta ? Są tani ale partacze ! :diabel:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27.lut.2005 14:38:03 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29.sty.2005 22:33:05
Posty: 149
Lokalizacja: KATOWICE GG1281598 tel606133929
Dzialo sie to pieknego jesiennego piatku kiedy to stwierdzilem,ze szkoda kasy na benzyne i pora zalozyc do mojej niuni gazik.
Juz w sobote bylem na warsztacie ktory mi wszyscy polecali i uzgodnilem termin montazu zapowiadalo sie niezle :).
Oddalem autko rano i z niecierpliwoscia oczekiwalem 14 kiedy to nim wreszcie wyjade na gazie.
Punkt czternasta zjawilem sie po odbior no i.... gosciu mi mowi ze nie maja do mojej instalacji registera[ ktora jest juz "ladnie" zalozoma (weze po cxalym bagazniku przewody pod maska poskrecane i poizolowane do granic mozliwosci tragedia) ale niech tam pomyslalem ze to juz sobie jakos polutuje i poizoluje].
Skrecili mi gaz na krotko i powiedzieli ze w poniedzialek mi to zaloza i wyreguluja a na gazie moge jezdzic tyle ze moze duzo palic no dobra powiedzialem jakos to przeboleje :zly:
poskrecali poregulowali jest git :peace:
ale nie dlugo autko duzo jezdzi i juz po paru tysiacach zaczelo mi brakowac gazu powyzej 2500obr.
Pojechalem wkoncu pocos sie ma ta gwarancje oddalem autko na caly dzien przychodze i gosciu mi mowi ze filter jest czysty a auto dalej nie chodzi jak powinno i to jest moja wina bo zamarzl parownik atego juz gwarancja nie obejmuje Qwa..jak to ja go podpinalem albo jezdze przy 15stopniowym mrozie na wodzie??? Pier.....dzisiaj rozebralem niby czyszczony parownik sam syf nawet nie zajrzeli zajelo mi to pol godz no i niunia zaczela chodzic przy okazji wyszlo ze szpilki do filtra o matko pozrywane tragedia jak ktos by chcial skorzystac z uslug tych dla ktorych NIEMA ZADNEGO PROBLEMU to zapraszam
ow pseudo warsztat znajduje sie;
Czeladz ul.Bedzinska kolo wiaduktu anazywa sie tak ladnie AUTO-CENTRUM
PASCIARZE JAKICH MALO :zly:

_________________
ObrazekObrazekObrazek
B2 1.8gaznik B/G----->poszlo do zyda
C3 90r 2.3NF B/G AVANT-------->S P R Z E D A M<-------


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 06.mar.2005 13:07:00 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20.lut.2005 19:33:29
Posty: 28
Lokalizacja: KATOWITZ
Nareszcie ktos napisal o AUTO-CENTRUM W Czeladzi moj brat tez sie na nich nacial co prawda nie jezdzi audi lecz fordem ale mimo wszystko.
Pojechalismy ktoregos pięknego dnia na regulacje gazu,oczywiscie warsztat zalecil wymiane swiec,co tez mechanik zrobil.Zaplacilismy ,wyjechalismy z warsztatu a auto jak jezdziło tak jezdziło.Postanowilismy sami sprawdzic co moze byc przyczyną usterki,okazalo sie ,ze mechanicy z AUTO-CENTRUM W CZELADZI nie potrafią nawet wkręcic swiec :(

_________________
PILOTKA --->hudy_mc
[__]===OOOO===[__]
C3 90r.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 08.mar.2005 12:00:59 
Użytkownik

Dołączył(a): 08.mar.2005 11:19:04
Posty: 24
Lokalizacja: Bolesławiec/Tychy
Stacja Bosch Dienst w Tychach Benedykt Bojdoł. Mam problem jaki się już tutaj przewinął a mianowicie falujące obroty na w silkniku JN K-Jetronic. Niunka stała u faceta 3 razy w sumie jakieś 3 tygodnie i zawsze gość mówił ze już jest prawie wszystko ok tylko coś tam trzeba jeszcze uregulować lub wymienić. Straciłem cierpliwość, na szczę ście nie zawołał nic kasy ale w sumie za co miałby wołac? chyba za używanie parkingu;))))

_________________
Audi 80 1,8S JN 1989


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13.mar.2005 17:08:17 
Użytkownik

Dołączył(a): 10.mar.2005 16:25:52
Posty: 103
Lokalizacja: Gdynia
Auto master w Gdyni-Obłuże
Ustawiali mi zbierzność, koleś tak to robił jakby był to jego pierwszy raz ćwiczył się z tym z 40 minut. Ale jak już ustawił to ręce. Chyba bardziej spie.....lił niż było.

Bardzo niepolecam. Trzymajcię się jak najdalej od teko pseudo zakładu.

_________________
B3 '90 1.6
A4 '97 1.6


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 06.kwi.2005 09:42:44 
Moderator

Dołączył(a): 23.lip.2003 14:55:57
Posty: 3007
Lokalizacja: ..........Siedlce.......... Auto: B4 ABK
slawekjulek napisał(a):
Omijać szerokim łukiem warsztat w Szczecinie przy ulicy Lubomirskiego !
Padł mi alternator w A6, w warsztacie dogadałem się na 120 zł za naprawę alternatora plus ewentualne części, mechanik zabrał się do pracy i zaczęła się zabawa w demontaz alternatora. Demontaż alternatora trwał 1,5 godziny ! przy czym mechanik klął niemieckie patenty jak mógł; po wyjęciu alternatora pan mechanik stwierdził że łożyska są zużyte i raczej tego się nie naprawi (alternator francuski - niestety). Właścicielka warsztatu zaproponowała mi kupno innego alter.- nowego lub ze szrotu, coś mnie tknęło i spytałem ile w takim razie ich usługa bedzie kosztowała, pani odrzekła że 120 zł tak jak się umawialiśmy ! Tzn. chciała 120 zł za demontaż, montaż innego i jak stwierdziła zdiagnozowanie usterek. I tu już mnie wkur...., w końcu alternator jest u mnie przykręcony na 2 śruby a mechanior walczył z nimi jak lew przez 1,5 godziny !!!
Po wymianie zdań nie do końca cenzuralnych powiedziałem że mogę zapłacic najwyżej 30 zł i chcę na to fakture, szefowa wystawiła mi fakturę na 30 zł plus VAT, w sumie 35 zł, dałem jednak 3 dychy i musiała wystawić nowa fakturę. w końcu ze szwagrem kupiłem alternator na szrocie i sami go założyliśmy
Warsztat ten ma na szyldzie napisane że specjalizuje się w naprawach VW I AUDI

_________________
Audi B4 2.0 ABK Pozdrawiam Marcin
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28.kwi.2005 23:14:48 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22.mar.2005 01:02:36
Posty: 246
Lokalizacja: Chorzów
Nie polecam BLACHARSTWO-LAKIERNICTWO MECHANIKA POJAZDOWA
Auto Andrzej Serwis
Andrzej Sawioła
41-506 Chorzów Batory
ul. Klonowa 18



Facet jest chamski jak cho.....a. Najpierw miesiac czekalem na polerke po czym jak przyjechalem zeby mi wycenil ile to wyjdzie to powiedzial zebym spadal bo nie ma czasu na takie pierdoly , ochranil mnie ze mu czas zabieram i zamknal mi furtke przed nosem !!!!!!!!! Niep olecam tego chu....a. Nie dosc ze sie opierda....a z robota to jeszcze chamstwo !!!! NIE POLECAM :(:

_________________
Audi 80 B4 2.0 94r. - był
Audi A6 C5 2.4 01r. - był
Audi A3 Sportback 8P 1.9Tdi 06r. - jest
VW Golf VI 1.4 Tsi - jest


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Kraków Auto Serwis Wadowicka
PostNapisane: 09.maja.2005 11:54:36 
Użytkownik

Dołączył(a): 05.kwi.2005 17:31:44
Posty: 14
Lokalizacja: Kraków
AUTO SERWIS WADOWICKA Kraków ul. Wadowicka 8i
Nie polecam, mimo, że nawet nie skorzystałem z ich usług. Nie polecam właśnie dla tego. Ceny mają po prostu księżycowe w porównaniu z innymi serwisami są nieustępliwi i nieelastyczni. Pojechałem raz do nich z wymianą osłony przegubu sinelblokami na wahaczu i klockami hamulcowymi. Za samą osłonę zaśpiewali mi 130 zł. klocki 70 zł. a jak zaczął wyliczać ile mnie skasuje za wahacz to już przestałem go słuchać. 60 wyprasowanie 60 wprasowanie, demontaż, montaż itp. DRAMAT! Zrobiłem te powyższe naprawy i końcówkę drążka u pana Krzyśka na ulicy Paska.(502577600) za 160 zł. Po tej naprawie pojechałem na Wadowicką zrobić zbieżność komputerową. Panowie powiedzieli że 70 zł to zapłacę tylko wtedy jak nie będą mieli problemów, a zwykle są. Powiedzieli, że czasem muszą palnika używać... Mimo moich zapewnień, że problemów nie będzie bo wszystkie śruby są ruszone i że mam na tą naprawę 70 zł odesłali mnie z kwitkiem mówiąc, że nie są firmą charytatywną, a mieli wolne stanowisko. Zbieżność zrobiłem w Polmozbycie na Wielickiej za 50 zł. Bez problemów.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: kolejna porażka
PostNapisane: 02.cze.2005 16:26:04 
Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02.cze.2005 15:34:08
Posty: 309
Lokalizacja: wawa
Witam,

nie ukrywam że z pewną przykrością muszę dopisać do tej listy zakład pana Chojnackiego w nadarzynie. Pojechałem przedwczoraj na umówioną diagnostykę silnika w mojej 200. Nie dość że czekałem mimo że uamwialiśmy się na konkretną godzinę to na dodatek mało kompetentny mechanik przez blisko godzinę szukał kostki diagnostycznej a gdy jej nie znalazł to zaczął wciskać mi bajki o konieczności zrobienia diagnostyki pośredniej do której nie mają sprzętu. A prawda jest taka, że w innym warsztacie z grupy Bosch Service w Piasecznie sprawę rozgryźli w 40 min bez komputera i kostki diagnostycznej. Porażka, panie Chojnacki, wszystko było ok gdy zajmował się pan maluchami, gdzie w sumie było 5 kabli, ale jak troszkę trudniej to już kicha. Wstyd.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 05.cze.2005 16:25:08 
Użytkownik

Dołączył(a): 04.cze.2005 21:45:23
Posty: 358
Lokalizacja: Olsztyn
Auto - Naprawa Wiesław Koledziński w Olsztynie ul. Lubelska

Rok temu robili mi blacharkę po stłuczce - źle poskładali auto, poza tym powsadzali mi części - podróbki, mało tego, nieposkładaki do końca (mieli założyć znaczek Audi przedni na atrapę, listwę osłaniającą na zderzak przedni i wiele innych) - z ubezpieczenia. Poza tym robili mi za kaskę całą blacharkę i malowanie całego tyłu (4 drzwi, dach, bagażnik, tylne błotniki) - po pół roku zaczęła dalej wychodzić rdza. Będę jeszcze raz musiał stawiać do roboty.

Pozdrawiam wszystkich
Krzysiek

_________________
Pozdrawiam

www.autobramy.org


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 06.cze.2005 16:31:02 
Użytkownik

Dołączył(a): 06.cze.2005 16:07:00
Posty: 1
Lokalizacja: Warszawa
Warszawa
Warsztat gaźnikowy "Pietrzyk W." ul. Szarych Szeregów 1.

Objaw usterki w Audi 80 rocznik 88 - mocne szarpanie samochodu.

1. Na pytanie przez tel. o szcunkowy koszt czyszczenia gaźnika facet nie chce odpowiedzieć - "przyjedź pan to zobaczymy" - już podejrzane
2. Cena na miejscu okazuje sie duża - 250 za czyszczenie gaźnika - "bo japonski" - ale szarpał tak mocno ze już miałem tego dość, a facet twierdził że od razu słyszy że jest problem z gaźnikiem, więc zmęczony problemem z samochodem mówię no dooobra, niech robi, to pewnie to
3. Po czyszczeniu cena wzrasta na 350 o czym nie było mowy na starcie, za wymianę gumy pod gaźnikiem i jakiejś pierdoły w gaźniku (jakiś mały bolec) (za gumę policzył 90 zł)

4. Jak już gaźnik wyczyścił i płacić muszę, to stwierdził że mam zepsuty przyśpieszacz do zapłonu co też może być przyczyną szarpania - dlaczego nie powiedział wcześniej zanim zrobiłem się lżejszy o 350zł ?!!
5. Czyszczenie gaźnika nie pomogło - okazało się potem że winą był właśnie ten przyspieszacz, którego wymiana była dużo tańsza - facet po prostu naciągnął mnie na grubą kasę a usterki nie usunął!

Ale tego jeszcze mało. Po 2 tygodniach gaźnik mi się po prostu urwał od silnika. Zaglądam tam, a guma za którą płaciłem 90 zł była - i tu trzymajcie szczękę - sklejona klejem!! Z jednej strony rozpołowionej gumy kawałek gumy świeższy, a z drugiej stara zmurszała guma!!!!!! Baran skleił to jakims klejem i wmontował jako nową część!!!! Chryste!!!! Jak można coś takiego zrobić w podstawie gaźnika, jak on cały na tym się trzyma! Jak można w ogóle na taki pomysł wpaść!

Omijajcie tego cwaniaka szerokim łukiem, bo nie godne jest żeby taki partacz, naciągacz i cwaniak dotykał takich samochodów jakimi są nasze AUDI .

Pozdrawiam.

_________________
R.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 07.cze.2005 13:25:30 
Użytkownik

Dołączył(a): 06.cze.2005 14:11:36
Posty: 37
Lokalizacja: Wawa
ODRADZAM - CIANCIARE Ul.Fieldorfa
Jeżeli zobaczyćie ten warsztat to omijać go wielkim łukiem!

Podjechałem do Pana Cianciary bo w moim audi szlak trafił uszczelkę pod głowicą Pojechałem do gośćia najpierw zaczął wymyślać jakieś ceny z kosmosu popatrzył był już gotowy do roboty.... a w ostatniej chwili powiedział "dziękuje nie podejmę się tego" :D Wiem że warsztat ma fatalną opinie ale był najbliżej no i wkońcu ... serwis "audi" Na koniec tej miłej rozmowy :D Spytałem się ile kosztuje ustawienie zbieżności a on mi na to :160 zł :D :D Gość jest oporowym BURAKIEM !! NIE WARTO TAM JECHAĆ ODRADZAM !!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: NIEPolecane Warsztaty Samochodowe
PostNapisane: 09.cze.2005 16:55:40 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 05.cze.2005 17:39:40
Posty: 280
Lokalizacja: Brisbane/Turek
Auto: Audi 80B4/ A6C4/ A6C6/ Q74L
LIDER SERVIS ul. Kolska szosa w turku woj. wielkopolskie złodzieje złodzieje nic nie umia naprawic tylko umia wymieniac. Silnik mi sie przegrzal, po tygodniu naprawy niby zrobili wymieniajac uszczelke pod glowica i jak wyjechalem na miasto to w korku sie spowrotem przegrzal i wywalila ciecz chlodzaca, jak pojechalem z powrotem namawiali mnie na zakup silnika ze zlomu, ktory gdzies widzieli u kolegi i dobrze ze nie kupilem bo okazalo sie ze ich koles byl przedsiebiorczy i ostatnio CBS zamklo mu dziuple. Pojechalem do innego warsztatu pana Kubiaka na osiedlu zapalczanym i jak sie okazalo to zle byla zmontowana glowica (lozyska walka rozrzadu zle zamontowane)przyczyna grania sie silnika. Powodem przegrzewania sie silnika od poczatku bylo to iz wlaczal sie wentylator za pozno i raz na jakis czas zacinal sie termostat. Ktorego nawet nie bylo po wyjechaniu z LIDER SERVIS.
NIEPOLECAM !!!!!!!!!|
OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM

_________________
Jest:
Audi 80 B4 SEDAN ABT 2.0 [90km] moze mniej koni po pierwsze LPG po drugie mogly niektore zdechnac z wiekiem :P
Audi A6 C4 AVANT AMX 2.8 quattro [193km] LPG jeszcze daje rade
Audi A6 C6 SEDAN BBJ 3.0 quattro [218km] benzyna
Audi Q7 4L SUV BUG 3.0TDI quattro [233km] DIESEL


http://www.ufotki.info/uploads/67a163d91c.jpg


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10.cze.2005 14:56:40 
Użytkownik

Dołączył(a): 12.gru.2004 12:25:47
Posty: 30
Lokalizacja: Rzeszów
ODRADZAM !!!

AMICO CAR Surowiec Piotr, Przybyszówka koło Rzeszowa

Pod banderą Bosha. Byłem tam z ojca autem Astra II 2.0 DTL. Nie zapalało. Po 2 dniach wzieli 250 zł i oddali auto, ale nic nie zrobili 2 raz cholowalem auto. Rozkładali ręce zwalając wszytsko na pompe (naprawa ok. 5 tyś PLN). Na forum dowiedziałem się że należy wymienić uszczelki pod wtryskiwaczami i przewody zwrotne, ale mechanik na to cytuje "to jak tacy mądrzy są na tym forum niech sami auto naprawią". Auto zabrałem do innego serwisu Bosha "Hoffman" w Rzeszowie i tam po 2 dniach autko smigało jak złoto, a zrobili dokładnie to co mówiłem za 400 zł (w tym nowy akumylator).

Wieć AMICO CAR radzę omijać z daleka.
Pozdrawiam

_________________
Było:
Audi 80 B3 87'rok 1.8 JN + LPG Tomasetto
Jest:
A4 B5 Avant 99'rok 1,9 AFN


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14.cze.2005 18:35:20 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12.cze.2005 12:05:32
Posty: 82
woj. lubelskie Lubartów ul.Łęczyńska Płacisz masz co chcesz usłyszeć a nie to co powinieneś usłyszeć. Kicha jak cholera. Jak się człowiek nie zna to dostaje w tym warsztacie piękne słówka i jedzie do domu zadowolony a później jest niemiło. NiePolecam

_________________
A6 2.8 30v Avant quattro


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24.cze.2005 00:28:13 
Użytkownik

Dołączył(a): 16.maja.2005 07:32:23
Posty: 139
Lokalizacja: << ŁDZ >> Audi A8 4,2 Quattro
niepolecam warsztatu z sieci AUTO CREW Diesel Serwis pana Sołtyszewskiego w Łodzi na ulicy Sikorskiego przy Bema.
Jak mialem jeszcze Golfa TDI padla mi przeplywka. Diagnoza postawiona na hamowni w wawie metoda podmiany na sprawna przeplywke :): wydaje mi sie ze to dosc miarodajna metoda. Pan Soltyszewski stwierdzil ze musi jednak zrobic pomiary po ktorych doszedl do wniosku ze padla przeplywka ;-) i skasowal 160zł extra za pomiar :> . Wymienil ja i bylo dobrze prze 2-3 miesiace. Jak wrocilem i powiedzialem ze znowu sie popsulo to stwierdzil ze na elementy elektroniczne nie ma gwarancji i nie podlega to wyminie :< moge ewentualnie kupic nowa :535: probowalem z nim walczyc ale moj blad polegal na tym ze nie mialem paragonu na zakupiony przeplywomierz i nic nie moglem zrobic.

Omijajcie szerokim lukiem ten warsztat!!

_________________
POMOC DROGOWA 24/24 - Łódź - Polska - 0665 301 250
PZM SOS ASSISTANCE
IP ASSISTANCE

przewozy do ślubu Audi A8


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29.cze.2005 13:12:30 
Użytkownik

Dołączył(a): 31.maja.2005 13:19:21
Posty: 49
Lokalizacja: Bogatynia
ASO Świtoń i Paczkowski w Lubiniu.

Nieuczciwe podejście do kontroli geometri pojazdu, który sprawdzałem przed jego zakupem.

Po pół roku okazało się jednak, że jak chcą to są naprawdę dobrzy. :):

_________________
J@recki
80/1Z na A4/AJM na A6/BCZ na A6/CZVA


Ostatnio edytowano 30.mar.2006 21:48:56 przez J@recki, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 220 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 134 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: