.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 23.maja.2024 13:21:45

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [A3 8P] Sportback BSE Wymiana pompy ABS- jaka?
PostNapisane: 15.maja.2018 13:33:23 
Użytkownik

Dołączył(a): 06.lis.2017 16:56:16
Posty: 8
Auto: A3 Sportback BSE
Jak w tytule- dopadła mnie zmora tego modelu - wyskoczył błąd 01130 , po wielu mailach i telefonach do VGP i serwisów Audi umywa ręce ponieważ autko było na akcji serwisowej w Niemczech więcej niż pół roku temu zmieniono soft i du...........
Ponieważ wychodzi na to że muszę własnym kosztem to wykonać rozpocząłem poszukiwania i rozmowy z mechanikami którzy radzą kupić używkę ale taką samą - pytam się po co żeby trafić na taki sam bubel? :/ Na co mam patrzyć przy wyborze takiej pompy skoro
po podłączeniu pod OBDEleven mam coś takiego;
Numer sterownika - 1K0907379AD
Wersja sterownika - H35
Numer oprogramowania -1K0907379CD
Wersja oprogramowania 0120
Opis systemu - ESP MK60EC1
Na silniku pompy pisze - 1K0 614 517 BD
I bądź człowieku mądry na co patrzeć aby się nie wtopić bo na Audi nie ma co chyba czekać ( batalię toczę od marca :039: )
Jest to jedyny błąd jaki się pojawia po każdorazowym skasowaniu i przekroczeniu około 14-15 km/h, prędkość obrotowa wszystkich czterech kół jest taka sama ze opcja zakupu u pewnego , cenionego gościa na All..... i bezpośrednio u niego wyremontowanej z gwarancją - ale cena też nie niska , pomoże ktoś? :zdziw: Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [A3 8P] Sportback BSE Wymiana pompy ABS- jaka?
PostNapisane: 04.wrz.2018 10:15:21 
Użytkownik

Dołączył(a): 31.lip.2006 22:56:35
Posty: 2
Lokalizacja: Lubin
Cześć Valdimar.
Jak sobie poradziłeś z tematem ? W drugim aucie mam dokładnie taką samą pompę ABS (te same numery, hardware, software oraz powracający błąd 01130). Auto dopiero co sprowadzone z Niemiec. Miesiąc czasu było OK a potem ta nieszczęsna pompa. Jestem ciekaw czy udało ci się załatwić sprawę przez ASO czy może wymieniałeś sterownik lub pompę na własną rękę. Wiem, że na portalach aukcyjnych oferowane są pompy z 2 letnią gwarancją oraz dodatkowymi funkcjami np. HHS, XDS. Nie wiem tylko czy wymiana byłaby na zasadzie Plug&Play.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: