.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 27.kwi.2024 10:26:09

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [a4 b8 2009] Park Brake Malfunction
PostNapisane: 30.lip.2018 14:36:49 
Użytkownik

Dołączył(a): 30.lip.2018 14:24:45
Posty: 2
Witam. Mam takie problem , Ostatnio wymieniałem klocki hamulcowe u jednego z mechaników. Od czasu wymiany klocków jeździłem około 10 dni , coś koło tego. po tym czasie przyszla mi kontrolka od ((P)). Teraz tak. Mam Audi a4 b8 2009r. automat Byłem z tym u kilku mechaników , ale wydaję mi się że mogli coś przeoczyć. Sprawdzili Elektryke wydaje sie wszystko w porzadku. W momencie Kiedy wlaczam reczny (który mam na guzik) działa normalnie bez zarzutów , sprawdzili okablowanie. W tym tygodniu mam termin i chcą na ściągnąć i na nowo założyć klocki hamulcowe , być może poprzedni mechanik coś źle zrobił nie wiem. Czy ktoś z was miał kiedyś podobną sytuację? Zaznaczam że nie mam dojścia do VAG aby wkleic wam tutaj problem. Przebywam za granicą planowałem jechać bezpośrednio do Audi Serwisu, ale czytając opinie osób wypowiadających się na temat tego serwisu w moim mieście to raczej tam nie pojadę i ze względu że mi wypłaty nie starczy i że nie są fachowcami bo zdarzyło się że zamiast naprawić spartolili inną rzecz.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 56 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: