.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 15.maja.2024 17:26:49

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: allroad c5 problemy elektroniczne zawieszenia
PostNapisane: 02.lis.2018 20:12:15 
Użytkownik

Dołączył(a): 23.maja.2012 20:19:05
Posty: 87
Lokalizacja: GORZÓW WLKP LUBUSKIE
Auto: BYŁ FORD SCORPIO/JEST A6 C5 ALLROAD 2,7
Witam.
taki mały duzy problem.audi stoi krzywo pod kątem czyli prawy przód wysoko-lewy tył nisko.Bardzo często kompresor pompuje,i bardzo często upuszcza nadmiar powietrza z układu,w zasadzie nie reaguje na przyciski na desce do przełączania.
Normalnie jadąc na 3-cim poziomie przy prędkości powyżej 90 sam opadał na poziom 2 a aktualnie po przekroczeniu 90 zamruga 3 razy kontrolka poziomu 3-go ,ta kontrolka na przycisku nie mruga i musze jechac na 3-cim pozomie,nie reaguje na przełączanie przyciskami.Byłem u 4 komputerowców w moim mieście celem diagnostyki-adaptacji zawieszenia i każdy miał swoją teorę , bynajmniej auto nie reagowało na wprowadzenie nowych wartości.Mpoje pytanie co dalej?? ja obstawiam że mógł paść sterownik zawieszenia,ewentualnie czujniki ale wszystkie?? Z tego co się zorientowałem na necie to sterownik znajduje się nad pedałami??prosze o jakieś wzkazówki.Po 11 listopada będe jechał z Gorzowa WLKP na Warszawe może ktoś mi poleci jakiegos fachowca do zajadę.Z góry dziekuję za odpowiedzi.Dodam że pneumatyka w 100% szczelna. :evilbat:


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: