.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 18.maja.2024 01:22:29

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Audi A6 C5(Problem) podczas jazdy słychać dźwięk centralnego
PostNapisane: 31.paź.2018 22:19:24 
Użytkownik

Dołączył(a): 22.paź.2018 04:41:47
Posty: 3
Witam, od trzech dni zauważyłem dosyć uciążliwą sytuację u siebie w samochodzie. Mianowicie podczas jazdy samochodem słychać dźwięk tak jakby centralnego zamka który towarzyszy mu podczas otwierania drzwi, dodatkowo w tym momencie załącza się światło w całej kabinie. Jedyna opcja żeby się wyłączyło to zmiana w podsufitce z pozycji środkowej na wyłączoną. Jeżeli zostawię na środkowej i wysiade z samochodu i nacisnę przycisk zamykania na pilocie to światło również nie gaśnie. Natomiast jeżeli przełącze na pozycję wyłączoną sterowanie w podsufitce i nacisnę zamykanie drzwi na pilocie to światło gaśnie normalnie. Jeżeli otworzę również się zapala normalnie. Nie wiem gdzie szukać problemu, czy mikrostycznik czy moduł komfortu. Dodam, że tydzień temu montowałem projektory z logiem audi do drzwi, ale nie wiem czy od tego może aż tak wariować auto. Liczę na was.

PS: dodam, że kiedy podczas jazdy słychać centralny na fisie nie pokazuje informacji, że któreś drzwi są otwarte, również nie mam zaprogramowanego ryglowania drzwi po przekroczeniu jakiejś prędkości.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: