.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 28.mar.2024 18:15:37

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Q7 4L - podpięcie lusterka z andro, wpięcie w lampę cofania
PostNapisane: 28.mar.2021 03:48:48 
Użytkownik

Dołączył(a): 09.cze.2017 12:34:25
Posty: 10
Auto: Q7
Witam,
Zainstalowałem sobie lusterko z kamerką (i androidem), ale do pełni szczęścia brakuje mi jeszcze podpięcia się kamerą pod zasilanie lampy cofania (aby kamera automatycznie podawała obraz).
Chce zrobić to najprościej, (montaż "na szybko" , pod blokiem) - proszę o porade jak to najprędzej ogarnąć.
Nie jestem pewny -
- czy obwód lampy cofania jest obecny w tej skrzynce bezpieczników w bagażniku (po prawej stronie).
- jeśli tak, to jak najprościej zlokalizować te przewody, są tam kostki elektryczne, ale z dużą ilością przewodów
- jeśli nie tam, to gdzie najprościej dobrać się do tego obwodu ?

Dodatkowo zapytam jeszcze - lusterko zasiliłem z bezpieczników z przodu po stronie pasażera, potrzebowałem zasilanie z akumulatora oraz zasilanie obecne po przekręceniu kluczyka. Znalazłem takie dwa (wolne) pola, do których się wpiąłem.
Pytania - czy ma to znaczenie jakich (których) pól bezpiecznikowych użyłem ? czy bezpiecznie można się wpiąć tak jak ja zrobiłem - wykorzystąc dowolne wolne na których jest napięcie ?
Gdzie najoptymalniej umieścić antenę GPS ? (wrzuciłem w pustą przestrzeń koło tych bezpieczników po stronie pasażera z przodu, sygnał z satelitów łapie, ale nie wiem czy nie można tego umieścić lepiej).

dzięki za porady :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Q7 4L - podpięcie lusterka z andro, wpięcie w lampę cof
PostNapisane: 21.maja.2021 18:05:54 
Użytkownik

Dołączył(a): 09.cze.2017 12:34:25
Posty: 10
Auto: Q7
Podbijam temat, ktoś coś ??
Udało mi się dostać do lampy cofania, chciałem wpiąć się przewodami bezpośrednio pod żarówkę, ale nie moge znaleść jakiegoś przejścia żeby przeprowadzić kabelki pomiędzy okolicami skrzynki bezpieczników z tyłu a tą lampą cofania. Wygląda jakby te przewody z lamp 'dolnych', (tam gdzie jest białe światło cofania) nie szły wogole do tej tylnej skrzynki z bezpiecznikami (i tam gdzie jest wzmacniacz Bose itd).
Nie wiem czy moge bezpiecznie wywiercić małą dziurkę na przewód żeby dojść z lampy do komory bagażnika ? Nie moge na żaden 'przepust' lub otwór techniczny trafić :(
Pomocy!


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: