.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 25.kwi.2024 04:30:12

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [A5 B9] Dołożenie Audi Smartphone Inferface
PostNapisane: 26.cze.2021 08:50:40 
Użytkownik

Dołączył(a): 26.cze.2021 08:31:40
Posty: 3
Szanowni,

Kupiłem (ale jeszcze nie odebrałem ;)) takiego oto gagatka:

https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a5-2 ... DSDEc.html

Okazało się, że wszystkomające auto nie ma Audi Smartphone Interface, a ja bez tego żyć nie mogę, bo mam Waze'a i Google Mapy. I teraz zasadnicze pytanie: Co w tym aucie dokładnie należy zrobić? Bo odpowiedzi znalazłem kilka, ale każdy szpec mówi co innego. Opcje są następujące:

1) wymienić port USB w schowku na taki podwójny. Tak się podobno robi w A6 i tutaj podobno też tak trzeba.
2) Dołożyć cały jakiś dodatkowy moduł, który da CarPlay i AA, ale pewnie doda też jakieś dodatkowe menu.
3) kupić licencję w Audi (1000-1600 PLN) i zapłacić circa 400 PLN za robociznę, bo wgrywka jest czysto programowa
4) Pojechać do Katowic do firmy Navicośtam, za 1200 wgrają
5) pojechać do innego magika, który ma ODISa albo inną zabawkę i on to wgra.

No i teraz jeszcze dwa pytania:
1) która opcja jest najbardziej słuszna pod kątem software'owym i hardware'owym? Słyszałem, że po wgrywce ODISem prąd w USB jest na tyle mały, że telefon się nie ładuje, tylko podtrzymuje aktualny poziom ładowania. Trochę słabo tak.

2) w salonie testowaliśmy drugi egzemplarz A5, który miał ASI i dźwięk z AA był bardzo cichy. Co trzeba zrobić, żeby to to grało tak, jak telefon sparowany przez BT Audio? Głośności niby były poustawiane, ale nawet w salonie nikt nie potrafił tego ogarnąć. Jak próbowałem podgłośnić to pojawiał się pasek głośności i napis "zapowiedzi nawig."


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: