.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 28.mar.2024 21:55:46

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Audi Phone Box A3 2020 Limousine vs. iPhone 12 Pro Max
PostNapisane: 16.wrz.2021 10:17:02 
Użytkownik

Dołączył(a): 16.wrz.2021 10:07:26
Posty: 2
Cześć,

To mój pierwszy post, także miło mi powitać wszystkich. Mam nadzieję, że umieściłem post we właściwym miejscu. Niebawem zacznę swoją przygodę z Audi, a konkretnie z Audi A3 Limousine (2020). W tym momencie oczekuję jeszcze na auto. Jestem także użytkownikiem produktów z jabłuszkiem, dlatego w zamówieniu mam dołączoną opcję Audi Phone Box. Rozważam teraz zakup iPhone'a 13 Pro Max, natomiast nie jestem pewny, czy zmieści się w boksie. Stąd moje pytanie - czy jest tu ktoś, kto używa Phone Boksa z iPhonem 12 Pro Max (tym zeszłorocznym - ma te same wymiary)? Jeśli tak, to czy nie ma problemu z wymiarami? Byłem dzisiaj w salonie, przymierzałem swojego starego X-a i jest trochę zapasu - tak na oko ok. 2 cm, ale to jest mniej więcej różnica między iksem a 12 Pro Max. Dodam jeszcze, że na ogół używam telefonu ze skórzanym etui, więc dochodzą jeszcze ~2mm. Będę bardzo wdzięczny za pomoc, bo nie udało mi się znaleźć w Internecie oficjalnych wymiarów Boksa (nawet facet w salonie nie wiedział, tylko był w stanie udostępnić mi Box do sprawdzenia). Dla pewności - mam na myśli identyczny Phone Box jak w tym filmie - https://youtu.be/NHZflyTuxI0?t=96

Pozdrawiam,
kitikat


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Audi Phone Box A3 2020 Limousine vs. iPhone 12 Pro Max
PostNapisane: 05.paź.2021 15:37:49 
Użytkownik

Dołączył(a): 16.wrz.2021 10:07:26
Posty: 2
Cześć,

Jestem już szczęśliwym posiadaczem Audi i (póki co) pokrowca do iPhone'a 13 Pro Max i na szczęście w Phone Boksie pokrowiec się mieści – ledwo, ledwo, ale jednak :).


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: