.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 16.maja.2024 01:04:20

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Wymiana czy regeneracja reduktora KME
PostNapisane: 14.lut.2015 02:06:01 
Użytkownik

Dołączył(a): 07.lip.2014 14:26:32
Posty: 10
Witam Panowie jako ze moja A6 c5 2.8 idzie w poniedziałek na kanał ciekną wszystkie płyny zamierzam ściągnąć przód wymyć pojeździć i zobaczyć czy przypadkiem nie cieknie z pod głowic. Pytanko odnośnie LPG bo w tym mało siedzę a mianowicie mam reduktor KME red 1 z Audi w sumie nie ma problemu z LPG ale zamierzam trochę poprawić wszystko. Sterownik mam Stag 300-6. Cieknie mi płyn z reduktora i panowie do sedna lepiej reanimować go kupując zestaw czy może wymiana na nowy przyznam się ze robię głownie elektryke i mechanike a Gaz nie moja broszka ale jakoś nie uśmiecha mi się prowadzić mojej c5 do kogoś skoro sam ogarnę tylko co polecacie bardziej oplacalnego wymiana czy reanimacja. I jeszcze jedno pytanie włożyłem świece NGK zrobiłem 16 tys na gazie świece dedykowane pod moje Audi zajrzałem do nich i na porcelanie wokół środkowej elektrody głębokie rowki od iskry powiem szczerze ze sporo świec sie wymieniało ale te sa naprawdę głębokie i niby tylko 16 tys ciekawe swiece syf czy co innego przewody i cewki sprawdzane przebić nie ma. Dzieki za każde sugestie


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wymiana czy regeneracja reduktora KME
PostNapisane: 14.lut.2015 19:57:51 
Użytkownik

Dołączył(a): 22.lut.2008 21:47:51
Posty: 2910
Lokalizacja: łuków -->UK
Auto: 80 b3 2.0 16v q
kup zestaw naprawczy i nitro reszta to skrobanie syfu , dasz radę ja czyściłem dwa zavoli zeta n , zrób krechę na obudowie śrubokrętem żebyś złożył tak samo

_________________
bmw e39 530d
80 b3 2.0 16v quattro


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wymiana czy regeneracja reduktora KME
PostNapisane: 14.lut.2015 22:26:34 
Użytkownik

Dołączył(a): 07.lip.2014 14:26:32
Posty: 10
I jeszce pytanie czy ten reduktor do tego motoru jest OK razem z wtryskami AC czerwona i sterownkiem Stag 300 plus a co do tych wtrysków AC to czy je kalibruje czy tylko czysci sklada i w droge


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wymiana czy regeneracja reduktora KME
PostNapisane: 14.lut.2015 23:51:39 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06.paź.2003 17:09:27
Posty: 4593
Lokalizacja: Białystok
Auto: przeważnie starsze Audi
wtryskiwacze ac sie nie nadaja do niczego, tak samo wszystkie valtekopodobne.

ja bym wstawił coś ludzkiego. najlepszy stosunek jakości do ceny, bedziesz miał jak wstawisz dwie listwy 3cyl omvl dream.

_________________
200 10V turbo quattro, Pastuch "quattro" 2,8


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wymiana czy regeneracja reduktora KME
PostNapisane: 15.lut.2015 02:30:31 
Użytkownik

Dołączył(a): 13.lut.2015 11:21:01
Posty: 4
po raz kolejny... rozpier...aja mnie ludzie ktorzy nie maja pojecia albo doswiadczenia o czym mowia tylko teoretyzuja...
ze ac czy walteki to tzw. gowno...
ok jak chcesz to pakuj gruba kase w drogie wtryski ...tylko po co...
np. ja mam valteki 3Ohm w swoim A6C5 2,7t od 4lat co dwa lata kupuje zestaw naprawczy za 30zl, wymieniam tloczki kalibruje i dalej jezdze bez zadnych problemow...
ale wybor nalezy do was...
kupujcie drogie wtryski, jak wam padna wymieniajcie na nowe za gruba kase...
reduktor...
ja mam kme gold po 100000km wymienilem wszystkie membrany z zestawu naprawczego za 60zl i smigam dalej...
ale Ok macie duzo kasy....wywalajcie tylko po co...
pozdro...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wymiana czy regeneracja reduktora KME
PostNapisane: 15.lut.2015 21:12:40 
Użytkownik

Dołączył(a): 07.lip.2014 14:26:32
Posty: 10
Ja wiem ze AC nie są gorna póka Audi jezdzi na nich dobrze niby a czy ich sie wogole kalibruje i czy sa zestawy naprawcze co prawda spalanie moc jest OK ale pytam się na przyszłość bo na necie jakoś nic nie znalazłem. Co do tych OMVL to ja widzę że cena prawie ta sam so valtekopodobne oraz AC wiec coś dziwne że niby taka przepaść miedzy nimi


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: