.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 10.maja.2024 00:19:33

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: A6 C6 3.0 TDI Quattro (automat) bledne wskazania poz paliw
PostNapisane: 11.lis.2015 10:43:32 
Użytkownik

Dołączył(a): 11.lis.2015 10:13:47
Posty: 6
Witam. Jestem nowy na forum mam pare problemow z autem postaram sie je umiescic w odpowiednich dzialach. Otóz po zatankowaniu pokazuje pełny zbiornik wskazowka wraz z odczytem odleglosci schodza do pewnego momentu tzn ponizej polowy baku pozniej wszystko staje w miejscu juz raz mi braklo paliwka na autostradzie heh. slyszalem ze moze to byc wina kabli i ze po lifcie 2009 roku ten problem niewystepuje a do wczesniejszych rocznikow audi wypuscilo repair kit przewodow chyba od pompy do ukladu elektycznego auta, sniedzialy piny w kostkach niewiem tak wyczytalem na niemieckich forach. wystarczy wymienic te przewody czy bardziej zainteresowac sie plywakiem? w sobote jade na komputer powinien pokazac sie blad jesli to przewody tak ? chociaz mnie dziwi ze do jakiegos stanu dobrze pokazuje...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: A6 C6 3.0 TDI Quattro (automat) bledne wskazania poz p
PostNapisane: 09.sty.2016 18:00:30 
Użytkownik

Dołączył(a): 11.lis.2015 10:13:47
Posty: 6
szkoda ze niepomogliscie ale moj fantastyczny mechanik stwierdzil i chcial zamowic caly nowy zbiornik paliwa wraz z osprzetem i kablami , stwierdzil ze z jednej komory do drugiej nie jest przekazywane paliwo i ze wszystko sie zawiesza, dziwne bo wyjezdzilem caly zbiornik i na tankowaniu wyszlo ze jednak to przelatuje cale 80 litrow zatankowalem naciagaczy nie brakuje wstawiam do innego a uwazam ze wystarczy wymienic tylko kable ktore sniedzieja samo audi reparaturke sprzedaje do tego problemu


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: A6 C6 3.0 TDI Quattro (automat) bledne wskazania poz p
PostNapisane: 10.sty.2016 14:48:32 
Użytkownik

Dołączył(a): 19.maja.2008 14:24:28
Posty: 1094
Lokalizacja: DW
Auto: AFN, BPP, BDN
Zestaw naprawczy rozwiązuje problem


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: