.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 08.maja.2024 10:03:18

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 29.mar.2004 08:16:16 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06.paź.2003 17:09:27
Posty: 4593
Lokalizacja: Białystok
Auto: przeważnie starsze Audi
juziooo napisał(a):
dzis np przykrecilem jakas tam srubke inna niz od wolynch obrotow i na wysokich byl formula a na niskich mul teraz musze to wyposrodkowac


jak regulujesz to staraj sie zawsze w parze z ta na przewodzie do miksera... ta ostatnia mozna wyregulowac to ze inaczej ciagnie na malych i na duzych obrotach...

trzeba tez brac pod uwage ze silnik pod duzym obciazeniem jest w stanie spalic bardziej hardcore'owe mieszanki , zarowno bardzo ubogie jak i bardzo bogate do 3*norma.

Zalecane jest zeby pod duzym obciazeniem mieszanka delikatnie sie wzbogacala (ale delikatnie :peace: tak do ~1,2), wtedy mozna uzyskac troche wiecej mocy, a przy okazji calosc mniej sie nagrzewa. Tylko nie wiem czy ci sie to uda, ja bym proponowal na razie ustawic jako tako. powodzenia

_________________
200 10V turbo quattro, Pastuch "quattro" 2,8


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29.mar.2004 11:16:26 
Użytkownik

Dołączył(a): 28.paź.2003 23:51:20
Posty: 869
Lokalizacja: Łomża
Auto: A6 2,7T
Witam ja ostatnio próbowałem zabrać sie do regulacji...testu ustawienia... za pomoca miernika napięcia sondy... jednak to nie takie łatwe; napiecie jest podawane z "częstotliwością" czyli najniższe i najwyższe... więc należało by wybrać wartość wypośrodkowaną do czego przydał by sie tester sondy...(jak go podłącze napisze coś więcje..)
Mysle ze warto sobie coś takiego zbudować bo przyda sie to rowniez do sprawdzenia samego gazu i miejsc gdzie sie tankuje...

_________________
A4 1,8 T quattro -
A6 2,7 T 2010-
A4 1,9 TDi 2006-2010
Coupe 2,3 10V 2002-2006


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: