.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 20.maja.2024 15:06:10

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 05.sty.2007 07:21:13 
Użytkownik

Dołączył(a): 13.sty.2006 05:58:33
Posty: 28
Lokalizacja: Świdnik
Tak jak kolega wcześniej napisał mam silnik 2,3 NG.
Jeżeli chcesz się więcej dowiedzieć najlepiej do nich podjedź. Ztego co pamiętam montaż + strojenie to 2 dni robocze. Nie wiem czy już zakładali taką instalację w jkimś Audi.
Mają swoją stronę www.trans-wag.pl

_________________
B4 2.3NG Q Avant było


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 07.sty.2007 01:09:29 
Użytkownik

Dołączył(a): 26.paź.2006 23:21:43
Posty: 17
No więc zrobiłem małe rozeznanie po gazownikach w okolicy, wszyscy znali instalacje IGS, i jeden z nich tłumacząc mi zasade działania odradził mi ją. Podobno instalacja ta dawkuje paliwo na wszystkie cylindry jednocześnie, ponieważ w Audi nie jest w stanie określić w którym momencie ma nastąpić wtrysk na pierwszy cylinder (tak to zrozumiałem, mam nadzieje że nic nie przekręciłem :) ) co wiąże się z dużym spalaniem... oraz sama cena instalacji w moich okolicach to 4000zł, za to jeden z nich zaskoczył mnie bardzo pozytywnie ponieważ słyszał (a to już coś:) o Blosie, wiedział jak działa to urządzenie, i najprawdopodobniej podejmie się jego montażu, mam już teraz tylko pytanie gdzie mogę nabyć Blosa w rozsądnej cenie?, najlepiej przez internet, bo jak wyczytałem na forum w jakimś temacie (chyba nawet tym najobszerniejszym o Blosie) miksery te nie są już produkowane

_________________
90 2.3 NG Sedan


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 07.sty.2007 06:47:35 
Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14.paź.2004 20:02:38
Posty: 2279
Lokalizacja: Dublin-Kraków
Auto: TT 1.8T BAM QUATTRO
thomas87 napisał(a):
No więc zrobiłem małe rozeznanie po gazownikach w okolicy, wszyscy znali instalacje IGS, i jeden z nich tłumacząc mi zasade działania odradził mi ją. Podobno instalacja ta dawkuje paliwo na wszystkie cylindry jednocześnie, ponieważ w Audi nie jest w stanie określić w którym momencie ma nastąpić wtrysk na pierwszy cylinder (tak to zrozumiałem, mam nadzieje że nic nie przekręciłem :) ) co wiąże się z dużym spalaniem... oraz sama cena instalacji w moich okolicach to 4000zł, za to jeden z nich zaskoczył mnie bardzo pozytywnie ponieważ słyszał (a to już coś:) o Blosie, wiedział jak działa to urządzenie, i najprawdopodobniej podejmie się jego montażu, mam już teraz tylko pytanie gdzie mogę nabyć Blosa w rozsądnej cenie?, najlepiej przez internet, bo jak wyczytałem na forum w jakimś temacie (chyba nawet tym najobszerniejszym o Blosie) miksery te nie są już produkowane

wejź i olej tych pseudo gazowników i znajdż normalnych , Jakie duże spalanie ?A ty co myslisz, ze benzyna to jak wtryskiwana jest u ciebie ?sekwencjami??? buhahhaahahahaha, IGS to najlepsze co możesz tam włożyć -Fakt kosztuje troszke ale wierz mi zajebiście się opłaca . Jak ja chciałem zakładać, to w paru niby polecanych warsztatach panowie Cheniowie i Kaziowie odradzali mówiąc:... po co tyle kasy tam ładować ,oni załozą mi zwykłą za połowe ceny heehehe lol . Prosta sprawa znajdż normalny zakład który niebędzie tego sie uczył na twoim aucie tylko zrobi to fachowo :peace: zwykły gaz miałem w moim KU (bardzo podobny do NG) i to była porażka teraz w JN-nie który tez jest podobny tylko ma mmniej o cylinder :diabel: mam IGS-a Landi i jest naprawde zajebiście bezobsłógowo, niekrzacząca się jezda, a jak masz kabelek do laptoczka to sam juz po dłuższej obserwacji możesz porobić sobie rózne mapki w zależności do czego ci ma autko służyć w danym momencie :) :peace: :!: Co do blosa to :niewiem nie miałem ale słyszłem że jak masz kogoś kto ci to wyrególuje to też dobrze lata

_________________
Jakub
80 COUPE 2.0 16V
TT 1.8T Quattro -> http://zmniejszacz.pl/zdjecie/2019/8/21 ... _TTbam.jpg
A2 1.4 tdi -> http://zmniejszacz.pl/zdjecie/2019/8/21/15011589_A2.jpg
A4 1.9 tdi -> http://zmniejszacz.pl/zdjecie/2019/8/21 ... G_1797.JPG
B3 1.8 -> http://zmniejszacz.pl/zdjecie/2019/8/21 ... 1_b380.jpg
C3 2.3 Quattro -> http://zmniejszacz.pl/zdjecie/2019/8/21 ... 267js7.jpg
B2 1.8


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10.sty.2007 23:27:14 
Użytkownik

Dołączył(a): 28.lip.2004 13:09:19
Posty: 180
Lokalizacja: Warszawa
Radonice - Bobolice, jadac z Zyrardowa na Wwa w Milanowku skrecamy na Blonie. 5-10km przed Bloniem po lewej stronie jest stacja diagnostyczna gdzie dodatkowo zajmuja sie montarzem gazu, jedno z niewielu miejsc gdzie wiedza co to jest blos i czym to sie je.

_________________
hand made C3->V8 89' 2.0 td+IC -> 2.0 RT (k-j)
still in progress


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Sorki; nie było mnie parę dni
PostNapisane: 11.sty.2007 13:26:45 
Użytkownik

Dołączył(a): 09.wrz.2004 09:01:10
Posty: 39
Lokalizacja: Warszawa
Jeżeli chodzi o cenę mojej instalki 3 lata temu to wyniosło 3800zł, ale cena komponentów instalki zależy od euro, a jak ją zakładałem to euro było ok 4,2, czyli teraz powinno byc taniej. Instalkę zakładałem w Bigas-Centrum na ul. Codziennej w Warszawie. Nie wiem czy tam jest najtaniej ale znaja się na tych klockach - ja nie narzekam i problemów z instalką do tej pory nie miałem. :peace:

_________________
Dajewo Nubir - tymczasowa mobilność
BMW R1100 RS - do wietrzenia pach
Audi 100 C4 2.3E - PJD 04.10.2009


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: