.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 12.maja.2024 18:06:01

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Audi A5 1.8 TFSI (2012)
PostNapisane: 08.cze.2020 00:08:38 
Użytkownik

Dołączył(a): 07.cze.2020 22:52:10
Posty: 5
oferta juz niedostepna
ale jesli chodzi o silnik jest dobry i podatny na zwiekszenie mocy
200tys to sporo, ale jesli ktos dbal i czesto wymienial olej to jeszcze na pewno te 3 lata spokojnie pojezdzisz, rozrzad tylko wymien jesli nie byl i zrob ogledziny dokladne


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Audi A5 3.0 245(2012)
PostNapisane: 08.cze.2020 19:26:15 
Użytkownik

Dołączył(a): 08.cze.2020 17:33:00
Posty: 3
Witam serdecznie wszystkich posiadaczy Audi,jestem tutaj nowy,nazywam się Mateusz obecnie mieszkam na terenie Niemiec,od dłuższego czasu przeczesuje fora w celu znalezienia informacji na temat konkretnego modelu, mianowicie A5 3.0 245km 2012r.
Czy ktoś z was posiada ten model z manualną skrzynią i może mi o tym aucie więcej powiedzieć? Jakie momenty wytrzymuje? Gdzieś wyczytałem że S-tronic ma większą tolerancję na podnoszenie mocy, nie wiem czemu ale intuicja mówi mi co innego.
Przymierzam się do kupna właśnie tego rocznika,nigdy nie jeździłem automatem co nie znaczy że jestem wycofany, wiem że tego modelu nie ma w Tipie i bardzo szkoda :/ Może ktoś ma w posiadaniu też S-tronic i spróbuje mnie do niej namówić,jak to ma się z eksploatacją takiej skrzyni? Z tego co wyczytałem jest mega szybka jeśli chodzi o zmiany biegów i tyle wiem, nie wiem na ile jest trwała, ze względu na budżet mogę pozwolić sobie na auto z przebiegiem ok.160-180 tyś. i Chciałbym ją mieć dłużej przy sobie. Z góry dziękuje za wszelkie info.
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: