.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 19.mar.2024 03:55:13

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Audi A6C6 2.4 Quattro
PostNapisane: 29.kwi.2022 10:00:38 
Użytkownik

Dołączył(a): 08.mar.2021 12:34:39
Posty: 3
Cześć,
Jakiś czas temu szukałem auta, myślałem o Małyszu albo C6. Teraz, ze względu na konieczność kupna czegoś ze sporym bagażnikiem, (mam 407SW, porażka pod tym względem) zacząłem się znów rozglądać za C6 (koniecznie w Quattro) albo Mercem W211.
Generalnie: koniecznie benzyna i to dająca się zagazować ze względu na dość dużą ilość jazdy miejskiej i krótkich odcinków. Wpadło mi w oko A6C6 z poniższego ogłoszenia:

Ogłoszenie Otomoto
VIN: WAUZZZ4F87N151727

Na 100% handlarz ("Dzwonię w sprawie ogłoszenia" - "A którego?"). Cepik nie mówi wiele, samochód w październiku zeszłego roku wylądował w Polsce, zarejestrowany. Uwagę zwraca tylko ogłoszenie OLX o jego sprzedaży znalezione w cache Google za 23.000,00 zł. Zakładam więc że ktoś go pchnął handlarzowi a ten sprzedaje dalej.

Może zna ktoś to auto? Mam koło 150 km do niego, może uda się uniknąć jazdy w ciemno. Po cenie ciężko coś wnioskować, ostatnio samochodu używane wariują (C6 stojące ponad rok na Otomoto kosztowało 20 tys. a teraz 29).

I pytanie bonusowe: jak źle jest z tym rozrządem w 2.4? Wiem, używka to loteria i mam z tyłu głowy, że może się pojawić konieczność wymiany. Tylko jak go spróbować zweryfikować na miejscu i ile ewentualnie kosztuje?


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: