.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 10.maja.2024 03:02:54

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 04.sie.2006 19:16:22 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11.wrz.2003 20:02:10
Posty: 6695
Lokalizacja: Włocławek
Auto: A6Q C5/CQ B2/A3 8L
Milo napisał(a):
BlackSpider napisał(a):
Milo napisze ci jutro i podam linki do ogladanych przezemnie. Dzis nie mam juz sily bo dopiero wrocilem z 600 km trasy z paskudnym chumorek po obejrzeniu kolejnego wynalazku a rano trzeba wstac do pracy i literki mi sie juz placza :): Chyba siade w fotelu i poczekam az jakis klubowicz zechce pozbyc sie swojej wypieszczonej niuni, jezezeli taki sie znajdzie niech wali do mnie na pw


Ja juz znalazłem i zakupiłem :peace:
co prawda nie Quattro ale przynajmniej bezwypadkowa choc oczywiscie jest troche detali ktore nalerzy doprowadzic do serii :):

Zycze Ci powodzenia w szukaniu i sie nie poddawaj :): ja juz ztraciłem nadzieje a tu prosze :D


No ale zderzak to masz tragiczny :P Rozumiem ze reszta OK?
Podeslij mi fotki nowego nabytku, wrzuce na swoja stronke ;)

_________________
Strona o Audi Coupe B2/B3/B4...
'99 Audi A6 Avant quattro 2.8 V6 Tiptronic (APR), 2011-? Obrazek
'85 Audi Coupe quattro 2.2 10V (KV), 2010-9999 Obrazek
'98 Audi A3 1.8 20V Ambiente (AGN), 2013-? Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 04.sie.2006 20:29:56 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 05.lis.2004 23:06:05
Posty: 5522
Lokalizacja: Kęty
Auto: Audi A8 D2 4.2E
szkoda że chciałeś copue bo może ja bym sprzedał mojego ;-)

_________________
Audi A8 ABZ - black widow

http://img513.imageshack.us/img513/2742/dscn1455.jpg

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 04.sie.2006 21:12:21 
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18.lis.2003 22:48:52
Posty: 6184
Lokalizacja: Gdańsk
Auto: V70
Silnik masz słuszny widzę :D Gratulacje.

_________________
było: B2 coupe, B3, B4, B5, C3 i 2x C4, S3 8L


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 04.sie.2006 21:32:22 
Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12.lut.2005 18:39:27
Posty: 1216
Lokalizacja: Katowice
jmm napisał(a):
Milo napisał(a):
BlackSpider napisał(a):
Milo napisze ci jutro i podam linki do ogladanych przezemnie. Dzis nie mam juz sily bo dopiero wrocilem z 600 km trasy z paskudnym chumorek po obejrzeniu kolejnego wynalazku a rano trzeba wstac do pracy i literki mi sie juz placza :): Chyba siade w fotelu i poczekam az jakis klubowicz zechce pozbyc sie swojej wypieszczonej niuni, jezezeli taki sie znajdzie niech wali do mnie na pw


Ja juz znalazłem i zakupiłem :peace:
co prawda nie Quattro ale przynajmniej bezwypadkowa choc oczywiscie jest troche detali ktore nalerzy doprowadzic do serii :):

Zycze Ci powodzenia w szukaniu i sie nie poddawaj :): ja juz ztraciłem nadzieje a tu prosze :D


No ale zderzak to masz tragiczny :P Rozumiem ze reszta OK?
Podeslij mi fotki nowego nabytku, wrzuce na swoja stronke ;)



Widze ze allego jest monitorowane non-stop :diabel: rozomie ze chodzi wam o moj tylny zderzaczek z wielkimi czujnikami cofania :D :P
Narazie fotek nie zapodam bo lekko wstyd, auto jest troche poprzerabiane :/
Jak ładnie wypoleruje i porobie kilka zeczy bada fotki :):

_________________
Było
Audi 80 B3 PP
Audi Coupe 3A
Audi A6 C7 Avant ultra
Jest
Audi Q7 4M TDI
Audi Cabrio 8G 1,8t


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 04.sie.2006 21:39:45 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10.wrz.2004 07:25:34
Posty: 1602
Lokalizacja: Wołomin
Milo napisał(a):
jmm napisał(a):
Milo napisał(a):
BlackSpider napisał(a):
Milo napisze ci jutro i podam linki do ogladanych przezemnie. Dzis nie mam juz sily bo dopiero wrocilem z 600 km trasy z paskudnym chumorek po obejrzeniu kolejnego wynalazku a rano trzeba wstac do pracy i literki mi sie juz placza :): Chyba siade w fotelu i poczekam az jakis klubowicz zechce pozbyc sie swojej wypieszczonej niuni, jezezeli taki sie znajdzie niech wali do mnie na pw


Ja juz znalazłem i zakupiłem :peace:
co prawda nie Quattro ale przynajmniej bezwypadkowa choc oczywiscie jest troche detali ktore nalerzy doprowadzic do serii :):

Zycze Ci powodzenia w szukaniu i sie nie poddawaj :): ja juz ztraciłem nadzieje a tu prosze :D


No ale zderzak to masz tragiczny :P Rozumiem ze reszta OK?
Podeslij mi fotki nowego nabytku, wrzuce na swoja stronke ;)



Widze ze allego jest monitorowane non-stop :diabel: rozomie ze chodzi wam o moj tylny zderzaczek z wielkimi czujnikami cofania :D :P
Narazie fotek nie zapodam bo lekko wstyd, auto jest troche poprzerabiane :/
Jak ładnie wypoleruje i porobie kilka zeczy bada fotki :):


dla mnie allegro z wpisem w szukajce, "audi coupe", to prawie jak poranna kawa w pracy.. :D

_________________
co pięć garków, to nie cztery :d

-Volvo V70 II T5

-Audi 100 C4 Avant '92r. ABC (Rezanko: soczewki, 4 x el. szyby, roletki w tylnych drzwiach oraz tylnej szyby, dekory, ori 3 światło stop, 8 fabrycznych głośników, podświetlane nawiewy)
-Audi 100 C3 CD '83r. 2,0
-Audi Coupe GT '86r. KX
-Audi Coupe GT5S '82r. WN
-Audi 80 GLS 2D, '78r. 1,6


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 04.sie.2006 21:44:15 
Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12.lut.2005 18:39:27
Posty: 1216
Lokalizacja: Katowice
Od kilku tygodni dlamnie tez, teraz moze troche odsapne :): choc pewnie zaraz zaczne szukac czegos zeby autko wygladało lepiej. Wytargałem ja za 6700 bez alu i sprzetu grajacego-mysle ze cena ok :):

Klax dzieki za pomoc w wawie :peace:

_________________
Było
Audi 80 B3 PP
Audi Coupe 3A
Audi A6 C7 Avant ultra
Jest
Audi Q7 4M TDI
Audi Cabrio 8G 1,8t


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 04.sie.2006 21:52:08 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10.wrz.2004 07:25:34
Posty: 1602
Lokalizacja: Wołomin
Milo napisał(a):
Od kilku tygodni dlamnie tez, teraz moze troche odsapne :): choc pewnie zaraz zaczne szukac czegos zeby autko wygladało lepiej. Wytargałem ja za 6700 bez alu i sprzetu grajacego-mysle ze cena ok :):

Klax dzieki za pomoc w wawie :peace:


w sumie to w niczym ci nie pomoglem :D

_________________
co pięć garków, to nie cztery :d

-Volvo V70 II T5

-Audi 100 C4 Avant '92r. ABC (Rezanko: soczewki, 4 x el. szyby, roletki w tylnych drzwiach oraz tylnej szyby, dekory, ori 3 światło stop, 8 fabrycznych głośników, podświetlane nawiewy)
-Audi 100 C3 CD '83r. 2,0
-Audi Coupe GT '86r. KX
-Audi Coupe GT5S '82r. WN
-Audi 80 GLS 2D, '78r. 1,6


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 04.sie.2006 22:47:41 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29.wrz.2005 14:29:13
Posty: 745
Lokalizacja: Radlin
Ja to dostaje maile z nowymi coupe. Masz niezłe zdolnosci do targowania sie :peace:

_________________
Koszulki klubowe Tura zakonczona


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 05.sie.2006 08:03:03 
Użytkownik

Dołączył(a): 10.sty.2006 23:30:51
Posty: 788
Dla mnie mega lipny zakup, wygląda żałośnie, silnik najgorszy z możliwych do Coupe dodatkowo bez quattro, ale można z niego coś ulepić, kwestia ilości włożonych pieniędzy i poświęcenia czasu :) Powodzenia!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 05.sie.2006 08:11:19 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 05.lis.2004 23:06:05
Posty: 5522
Lokalizacja: Kęty
Auto: Audi A8 D2 4.2E
Combi napisał(a):
Dla mnie mega lipny zakup, wygląda żałośnie, silnik najgorszy z możliwych do Coupe dodatkowo bez quattro, ale można z niego coś ulepić, kwestia ilości włożonych pieniędzy i poświęcenia czasu :) Powodzenia!


nic dodać, nic ująć.

_________________
Audi A8 ABZ - black widow

http://img513.imageshack.us/img513/2742/dscn1455.jpg

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 05.sie.2006 08:52:40 
Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12.lut.2005 18:39:27
Posty: 1216
Lokalizacja: Katowice
Combi napisał(a):
Dla mnie mega lipny zakup, wygląda żałośnie, silnik najgorszy z możliwych do Coupe dodatkowo bez quattro, ale można z niego coś ulepić, kwestia ilości włożonych pieniędzy i poświęcenia czasu :) Powodzenia!


Widzisz i tu sie mylisz :): poza tylnym zdezakiem i kiera z B4 auto jest 100% oryginalne, bezwypadkowe i bardzo zadbane. Dlamnie było priorytetem zeby auto nie było bite. A silnik jest bardzo ekonomiczny co tez sie dlamnie bardzo liczy bo nie musze gazowac a Quattro fajnie jak by było ale jak niema tez płakac nie bede. To nie jest auto docelowe :): choc nie ukrywam ze raczej juz go nigdy nie sprzedam :peace:

_________________
Było
Audi 80 B3 PP
Audi Coupe 3A
Audi A6 C7 Avant ultra
Jest
Audi Q7 4M TDI
Audi Cabrio 8G 1,8t


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 05.sie.2006 08:56:08 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29.wrz.2005 14:29:13
Posty: 745
Lokalizacja: Radlin
Jak juz zmienisz zdanie i bedziesz chciał sprzedac to daj znac ;-) Szkoda tylko ze mi kolor nie pasuje no ale od czego ma sie pedzel i farbki :diabel:

_________________
Koszulki klubowe Tura zakonczona


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 05.sie.2006 09:05:15 
Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12.lut.2005 18:39:27
Posty: 1216
Lokalizacja: Katowice
Adx napisał(a):
Jak juz zmienisz zdanie i bedziesz chciał sprzedac to daj znac ;-) Szkoda tylko ze mi kolor nie pasuje no ale od czego ma sie pedzel i farbki :diabel:


Kolrek tez wolał bym czarny ale jest czarwony no i musze sie przyzwyczaic :):
Co do sprzedazy to Coupe było zawsze moim dziecinnym mazeniem i przy obecnych cenach tego auta mam nadzieje ze bedzie mnie stac zeby go zostawic. Bedzie sobie stało w garazu a jezdziło tylko na spoty, zloty i niedzielne przejazdzki :): No i moje dzieci beda mogły sobie zobaczyc w czym kochał sie ich tatus-ale pewnie stwierdza ze auto jest stare i brzydkie :D

_________________
Było
Audi 80 B3 PP
Audi Coupe 3A
Audi A6 C7 Avant ultra
Jest
Audi Q7 4M TDI
Audi Cabrio 8G 1,8t


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 05.sie.2006 10:27:20 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15.mar.2005 12:51:14
Posty: 316
Lokalizacja: Warszawa
Milo gratulacje udanego zakupu! :)
Tylko nie bluznij ze kolorek nie ten bo to chyba najlepszy kolor do coupe ;)

_________________
Czerwone Coupe 2.3 20V Quattro - 7A


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 06.sie.2006 07:23:22 
Użytkownik

Dołączył(a): 10.sty.2006 23:30:51
Posty: 788
Milo napisał(a):
Combi napisał(a):
Dla mnie mega lipny zakup, wygląda żałośnie, silnik najgorszy z możliwych do Coupe dodatkowo bez quattro, ale można z niego coś ulepić, kwestia ilości włożonych pieniędzy i poświęcenia czasu :) Powodzenia!


Widzisz i tu sie mylisz :): poza tylnym zdezakiem i kiera z B4 auto jest 100% oryginalne, bezwypadkowe i bardzo zadbane. Dlamnie było priorytetem zeby auto nie było bite. A silnik jest bardzo ekonomiczny co tez sie dlamnie bardzo liczy bo nie musze gazowac a Quattro fajnie jak by było ale jak niema tez płakac nie bede. To nie jest auto docelowe :): choc nie ukrywam ze raczej juz go nigdy nie sprzedam :peace:


Ja się nie mylę, jedynie mam inne zdanie od Twojego :D Nie chodzi mi o sam zderzak, kierownicę czy to coś na przedniej szybie ;) . To się wymieni i wyrzuci z czasem. Rzecz w tym, że autko musi albo bardzo dobrze wyglądać albo jeszcze lepiej jeździć, bo bez tego jest do du.. (najlepiej żeby miało obie rzeczy, ale ceny za takie Coupetki są spore). A Twoja Niunia, wybacz, w tej chwili jest jeszcze gorsza od naprawdę przeciętnej serii (szkoda, że zrezygnowałeś z tych felg co są na zdjeciu, ale rozumiem - cena), stąd moja opinia.

Według mnie to bardzo zły pomysł rezygnować z kupna 2.3 (2.8 to juz trochę inna półka pod względem kosztów eksploatacji), który 2.0 pod względem mocy (115 i 136 KM), momentu (165 i 190 Nm), osiągów (10,9 i 9,2 do 100 km/h), elastyczności czy w końcu brzmienia (4R i 5R) po prostu dyskwalifikuje sugerując się spalaniem 10-11 litrów zamiast 12-13, ale to Ty będziesz tym jeździł i zapewne obliczyłeś sobie, że to będzie lepszy wybór, choć jestem pewien, że przyjdzie czas kiedy bedziesz tego żałował. ;)

A tak z innej beczki, nie wierzę, że te auto przez ponad 15 lat swego istnienia nie było bite (choć zapewne jesteś tego pewien, bo sprawdziłeś auto unikatowymi sposobami pomijając popularne badanie grubości lakieru, szczelin pomiędzy poszczególnymi elementami czy stanem niektórych podzespołów), ale jeśli wszystko jest dobrze zrobione to nie ma o czym gadać.

Reasumując mogłeś zrobić lepszy zakup, ale autko jest ok, dodoatkowo w atrakcyjnej cenie będącej na równi bardziej ze szrotami niz porządnymi Coupetkami. Dodatkowo ten model choć w serii przeciętny to po odpowiednim tunningu jest rewelacyjny, z resztą masę zalet zapewne sam znasz. Czerwony kolor dopełnia wyrazu, zdecydowanie bardziej oddaje charakter Coupe i rzuca się w oczy niż np. czerń. :) Mimo wszystko gratuluję zakupu, choć ja nigdy bym tego nie zrobił. :) Pozdro!


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: