.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 16.cze.2024 05:16:47

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Audi Coupe B2 1.8 DS
PostNapisane: 19.cze.2009 12:30:49 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19.cze.2009 05:26:29
Posty: 43
Lokalizacja: Siennica
Chciałbym przedstawić swoje autko którym jest Audi Coupe B2 przeze mnie nazywana pieszczotliwie białą damą :) Z niewielkich modów to na razie kierownica S-line od B4. Silnik to na razie stara i niezawodna jednostka 1.8 DS 90KM o przebiegu 222tys. lecz już czeka silnik 2.0 16v 6A z 80 B3 :D Kiedy dokładnie dojdzie do swapa jeszcze nie wiem ale mam nadzieję że do końca wakacji uda mi się to zrealizować. Audio też nie mogło zabraknąć. W miejsce seryjnych głośników w półce znalazły się Helixy Dark Blue 10cm. Jednostka sterująca to Clarion DRX960Rz tzw. Deck (swojego czasu topowy model CD Clariona) wspomagana 12CD zmieniarką. Z tyłu były już wycięte dziury na elipsy więc jak na razie są JBL CS. W bagażniku skrzynia MTX RT12-AV. To wszystko napędza 5-cio kanałówka Axtona C502 i bardzo dobrze sobie z tym wszystkim radzi. Możliwości zestawu mogę zaprezentować na co środowym spocie w Wawie koło Biblioteki Narodowej :D TO by po krótce było tyle.
Poniżej zdjęcia:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Czerowna poświata na zdjęciu kierownicy to odbicie mojej czerwonej bluzki:)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19.cze.2009 13:06:20 
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18.lis.2003 22:48:52
Posty: 6184
Lokalizacja: Gdańsk
Auto: V70
No jako były użytkownik tego samego modelu mogę powiedzieć, że wygląda dość zdrowo. Powodzenia i nie oszpeć auta :P
Ps. coś w tym jest, że najlepiej zachowane są te które miały najmniejsze silniki pod maską :)

_________________
było: B2 coupe, B3, B4, B5, C3 i 2x C4, S3 8L


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19.cze.2009 13:13:12 
Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16.lip.2003 13:18:26
Posty: 6615
Lokalizacja: Warszawa
Auto: S2 Coupe
Bardzo mi się podoba. Dobrze, że pojawiłą nam się nowa B2 Coupe w Stolicy, będę mógł podglądać przed robotą swojej ;)

:peace:

_________________
S2 Coupe, Coupe quattro, 200 Turbo quattro , Volvo V70 2.4D(5)

Piszę poprawnie po polsku


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19.cze.2009 13:20:52 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21.maja.2008 11:47:04
Posty: 1869
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Auto: Audi S38L BAM
Fajnie, że jeszcze można zobaczyć b2 w takim stanie.Życzę sukcesów w dalszych modyfikacjach.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19.cze.2009 13:42:13 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19.cze.2009 05:26:29
Posty: 43
Lokalizacja: Siennica
emge napisał(a):
No jako były użytkownik tego samego modelu mogę powiedzieć, że wygląda dość zdrowo. Powodzenia i nie oszpeć auta :P
Ps. coś w tym jest, że najlepiej zachowane są te które miały najmniejsze silniki pod maską :)

Co do najlepiej zachowanych to masz rację. Słabszy silnik, lepsza blacha.
Co do stanu blacharki niestety bez "rudej" się nie obejdzie choć w tym przypadku jest ona prawie nie widoczna bo są tylko śladowe jej ilości. Jak pewnie w każdej podłoga w super stanie.:)
PS. Już trochę zaczyna być denerwujące spoglądanie kierowców i przechodni nie wspominając o pracownikach stacji paliw gdzie pierwsze pytanie brzmi: czy to quattro? Auto naprawdę przyciąga wzrok praktycznie każdego kto obok niego przejdzie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19.cze.2009 14:01:04 
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18.lis.2003 22:48:52
Posty: 6184
Lokalizacja: Gdańsk
Auto: V70
Łysy_CoupeB2 napisał(a):
PS. Już trochę zaczyna być denerwujące spoglądanie kierowców i przechodni nie wspominając o pracownikach stacji paliw gdzie pierwsze pytanie brzmi: czy to quattro?

Miałem to samo. Pytania raczej zadają mając na myśli czy to model quattro. Nie wiedzą jak to się nazywało, a to była przecież wizytówka Audi Quattro :)

_________________
było: B2 coupe, B3, B4, B5, C3 i 2x C4, S3 8L


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19.cze.2009 20:53:48 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 01.kwi.2007 20:32:17
Posty: 1158
Lokalizacja: Zgorzelec
Auto: ACOQ NG
Autko bardzo mi się spodobało.
To prawda, ze przyciąga wzrok, bo jak zajechałeś na parking to nie mogłem od niej oczu oderwać.
Na Twoim miejscu poszedłbym w całkowite ORI. Audio tak skombinował, żeby grało i nie wyglądało.
Kierownica od sporta i środek czarny. Lepiej by się komponował z białą budą.
Podoba mi się :)

_________________
była Pantera na A80KP
Kamei


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21.cze.2009 07:25:36 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19.cze.2009 05:26:29
Posty: 43
Lokalizacja: Siennica
zserty audio od środka za bardzo nie wygląda. Szkoda że Ci nie pokazałem jak gra:) Będzie okazja w najbliższą środę, jeśli oczywiście będziesz. Środek raczej zostawię tak jak jest. Niebieski jest ok. Kiera od sporta podoba się tylu co i się nie podoba. Ja należę do grupy której się nie podoba i niestety ale takiej kiery nie zamontuje. Ta co teraz jest moim zdaniem dużo ładniejsza i tak zostanie:)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21.cze.2009 11:28:26 
Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16.lip.2003 13:18:26
Posty: 6615
Lokalizacja: Warszawa
Auto: S2 Coupe
Kiera od urq/sport jest mniejsza i lepiej się trzyma ;)

_________________
S2 Coupe, Coupe quattro, 200 Turbo quattro , Volvo V70 2.4D(5)

Piszę poprawnie po polsku


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: