.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 29.mar.2024 00:47:18

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [A4 B6 1.9 AVF] Pragmatyk.
PostNapisane: 26.lip.2018 10:56:13 
Użytkownik

Dołączył(a): 25.lip.2018 14:32:53
Posty: 6
Auto: A4 B6 1.9 TDI AVF
Witam wszystkich.
Jestem Wonsaty Janusz, ewentualnie januszkurwamac.
Nie wiem jeszcze na jak dlugo, ale jestem posiadaczem tej A4 od miesiaca.
Auta zmieniam czesto, w tym tylko roku to juz piate. Kupuje tanie auta, wiec jakos nie mam skrupulow zeby sie czegos pozbyc lub nabyc.
Drugim w tym roku bylo A6 C4 ABC i czuc przepasc w kontroli nad autem wzgledem obecnej A4 B6 na korzysc tej nowszej. Z kolei tej nowszej brakuje tego fajnego klimatu starego auta...
No! Ale do rzeczy.
Na potrzeby wygodnego i oszczednego podrozowania na urlop do Polski, kupilem obecne auto.
Spelnia wszystkie moje wymogi: wygodne fotele, dynamiczny i oszczedny diesel, 6 skrzynia, tempomat, przyzwoite naglosnienie, automatyczna klima, wszystkie szyby w pradzie, balonowe opony, dobrze wyciszona kabina, nie styrany.
Przebieg 160tys km. Calkowita seria, swietny stan, milo sie jezdzi.
Modow i rezania raczej nie bedzie, bo mam w nim niemal wszystko czego potrzebuje. Brakuje mi jedynie zestawu lusterek i foteli z pamiecia, bo z auta rowniez korzysta moja kochana, ktora jest troche nizsza, ale dajemy sobie rade.
Jesli nastapia zmiany to raczej beda to dodatki albo usprawnienia. Nie planuje gleby, chromow i subwoofera czy innych ledow.
Za to gumowa wykladzina bagaznika, siatki przeciwsloneczne na tyl, interfejs usb do radia itp jak najbardziej na tak.

FOTKI:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

FILMY:

Auto w ruchu:


Ogledziny silnika gora:

Ogledziny silnika spod:



No i na koniec moj komentarz do artykulu nt tego modelu Audi na stronie autokult.pl, tak gdyby sie komus chcialo czytac:

Andrzyj z wonsem •
Synem wójta nie jestem, ale ja tam mam b6 i sobie chwale. Denerwuje mnie tylko powlekane gumą wnetrze bo sie sciera z czasem i mam problem z zajeciem prawidlowej pozycji za kierownica. 190cm wzrostu robi swoje. Miejsce nad głową mam, ale albo podkurczone nogi albo nie dosiegam kierownicy. Kompromis to kompromis, a nie tak jak chcemy. W bmw 3 nie mam problemu z zajeciem wzorowej pozycji ale wole to audi z uwagi na całosc auta. Reszta w b6 spoko. Silnik 1.9tdi 130km jest znany mechanikom, przez co łatwy w naprawie gdy sie w koncu pojawi usterka. Dzieki 310nm przyspiesza spod swiatel jak nowe auta. 6 skrzynia swietna na autostrade, dobre audio z subem, tempomat, 4x szyby w prądzie, wydajna i cicha klimatyzacja, wygodne fotele i cisza w aucie. Moja rodzina 2+2 ma wystarczajaco miejsca w srodku, a bagaznik spokojnie pomiesci nasze torby na dluzszy wyjazd. Auto trzyma sie drogi i jadac z wyzszymi predkosciami czuje sie w nim bezpiecznie, jest przewidywalny na drodze i stabilny. Maly promien skretu pozwala na sprawne parkowanie i przeciskanie sie po zatłoczonych ulicach miasta. Za te pieniadze moim zdaniem jest to dobra oferta. Nowsze auta w tym budzecie sa gorzej wyciszone i nie oferuja takich doznan/mozliwosci jak starsze niemieckie samochody. Nowszy bedzie mial silniejsze wspomaganie, grubszy wieniec kierownicy, wyżylowany silnik benzynowy ktory wcale nie jest tak ekonomiczny jak na papierze, lub diesel ktory nie jest tak niezawodny (ogólnie) jak ten 1.9tdi, radio z mp3 i bluetooth, korbki z tyłu i elektrycznie skladane lusterka, plus ledy tu i tam. Ot co. Dokladnie taka byla roznica w ford fiesta 1.4 benzyna 2009. Można psioczyc na to ałdi szwagrów sołtysów ale to mimo wszystko dobre auta i duzo jest ich na drogach wlasnie dlatego ze z uwagi na calosc jaka oferuja, a nie poszczegolne elementy sa warte zakupu. Jesli uwazasz ze jest inne lepsze auto w tych piniondzach to napisz do mnie. Pomysle i moze kupie se. januszkurwamac@mail.com

Dziekuje za uwage.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [A4 B6 1.9 AVF] Pragmatyk.
PostNapisane: 26.lip.2018 13:48:26 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31.maja.2001 01:00:00
Posty: 11996
Lokalizacja: Poznań i okolice
Auto: Audi S2, Audi 80 Avant
Lekka przesada. Pierwsze ostrzeżenie za robienie sobie jaj.

_________________
Audi Coupe S2 - 400 KM , 440 Nm
Garrett 3071R @1.7 bar, injectors 525ccm, 7A exhaust cam, custom IC, radiator, Bosch 040 fuel pump...

Obrazek

iiii nowa zabawka Suzuki V-Strom DL1000 :P


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron