.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 16.cze.2024 07:13:10

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Pompka spryskiwacza
PostNapisane: 23.sty.2004 11:19:37 
Użytkownik

Dołączył(a): 12.sie.2003 09:50:15
Posty: 360
Lokalizacja: Wawa
Nawalila mi pompka spryskiwacza. DOwiadywalem sie o nowa i sa ale tylko w serwisie i taka jak moja czyli z miernikiem poziomu plynu (jak brakuje to swieci sie obrazek na wyswietlaczu) kosztuje 320 zl. Dzwonilem po szrotach w Wawie i nie znalazlem czy macie moze jakis pomysl, gdzie mozna taka pompke kupic uzywana. JEst jeszcze opcja zamontowania silniczka bez miernika (kosztuje okolo 50zl), ale to wymaga przerobki zbiornika plynu, no i jakby nie bardzo mi milosnikowi Niuni sie usmiecha. Ze wzgledu na calkiem rozsadne ceny za takie przesylki intteresuje mnie info z calej Polski.

Z gory dzieki

_________________
A.
A6 2.6 V6 Quaaaattro ;) 2003-2006
A4 1.8T BFB FWD LPG :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23.sty.2004 13:13:35 
Klubowicz

Dołączył(a): 06.sie.2003 15:31:20
Posty: 900
Lokalizacja: Śląsk
Ja mam wprawdzie B4, ale jak pompka mi nawaliła (nieszczelność korpusu i rdza) i czyściłem ją (więc musiałem zdrowo kombinować - bo zbiornik jest w błotniku) kilka razy to gdy całkiem padła to olałem ten zbiornik i kupiłem zbiornik (chyba z cinkusia za ~40PLN) z dwiema pompkami i dałem go do komory silnika. Teraz dostęp mam idealny, a pompki w każdym sklepie za chyba 10 PLN. A tą druga pompkę potestuję do spryskiwania refletorów - trochę pewnie małe ciśnienie, ale jak podłączę to napiszę o efektach. Spryskiwanie szyby działa idealnie. :) :peace:

_________________
AUDI ..... to zobowiązuje
80 Avant Quattro 2.6 LPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23.sty.2004 13:39:11 
Moderator

Dołączył(a): 17.lip.2003 02:27:37
Posty: 10118
Lokalizacja: CBY
Auto: C4,B6 quattro
mam ten sam problem z pompka spryskiwacza ... na wiosne bedzie rok jak nie mam spryskiwczy .... powiem szczezrze ze da rade nauczyc sie jezdzic bez spryskiwaczy ... troche to czasami meczace ale da rade ... ale jak dobrze pojdzie to juz niedlugo bede mial nowa oryginalna pompke ... ale po ciut nizszej cenie ... wraz ze zbiorniczkiem (popekany) i pompka do reflektorow (mam plan zalozyc spryskiwczre)

_________________
A100 '88 2,3 - 99-02
A10Q '91 2.8 - 01-15
A6Q '97 2.5 - 11-
A4Q '03 1.9 - 15-


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: