.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 16.cze.2024 03:44:34

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: ...coś niunia skacze!!
PostNapisane: 02.lut.2004 08:59:01 
Użytkownik

Dołączył(a): 14.lis.2003 10:56:57
Posty: 34
Lokalizacja: Bielsko-Biała
WITAM!!

do szanownych klubowiczow mam kilka pytań, i bardzo proszę o szybką odpowiedź bo jazda w takim stanie jest bardzo ale to bardzo mecząca (w AUDI 100/A6 V6 2,6), a mianowicie:
1. myślalem ze jest to wina instalacji gazowej, lecz nie... gdy przełączyłem na benzynke to objawy nie ustały - przy zmianie biegów z 1->2, 2->3 jest odczuwalne straszne zadławienie, czasami aż sie boję że niunka może zgasnąc.. wiec dlatego staram sie bardzo bardzo delikatnie jeździc... myslalem ze to ja cos zle robie, ale na moje nieszczeście to nie ja... CZY MOZE WIECIE, jak to naprawic....?
2. Czasami jak jade dlużej na stalej prędkości odnosze wrażenie jakby sie coś zwiesiło, pedał gazu ma taki "BEZWARUNKOWY" moment ze mozna go naciskac a i tak nie ma zadnej reakcji(bardzo leciutko wtedy wchodzi)
3. zmieniłem amorki na gazowki firmy ALKO, zachwalano mi je ze super i wogole... wiem ze sa twarde.. ale jak jade i sa jakiekolwiek nierownosci to jest efekt jakby cos wypasc z samochodu chcialo... czy tak ma byc czy cos trzeba jeszcze wymienic .. aby jazda byla miekka, przyjemna... (wymienione cale zawieszenie, poduchy, lozyska itp)
4. gdy rano, obojetnie przy jakiej temepraturze zapalam autko to jest efekt jakby tatra jechala na maxa na jedynce.. czy to moze byc rozrzad??? jeszcze mam ok 30.000 do jego wymiany, co wplywa w głownej mierze na hałas silnika
5. swiatla.. odwieczny problem .. jak jest snieg, czy deszcz czy mgla.. to gowno widac.. zmienilem juz zarówki na PHILIPSA, elektryk porobil z przekaznikami aby bylo odpowiednie napiecie.. i wszystko gra.. ale naprawde w nocy nic nie widac.. czy soczewki sa naprawde do duuuu.......
6. jeszcze jedno... czy moze mi ktos podeslac zdjecia jego furki, bo chyba z moja cos nie gra.. chcialbym sobie porownac zdjecia karoserii, silnika, bagaznika a najwiecej wnetrza z przodu i z tylu.

wiem ze duzo pytan ale mam nadzieje ze jest nas tu tylu i ze uda mi sie uzyskac niezbedne informacje


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 02.lut.2004 10:35:01 
Użytkownik

Dołączył(a): 27.sie.2003 12:46:12
Posty: 20
Miałem podobny problem, ale nie wiem czy napewno to to
adn. 1. Sprawdź kolektor ssący jest tzm guma którą gazownicy muszą skrasać bo nie wchodzi (ze względu na instalację ) sprawdź czy ta guma jest cała u mnie była pęknięta i silniczek skakał jak głupi.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: