.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 16.cze.2024 06:30:02

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: PYTANIE O DOBRY zakład w wawie
PostNapisane: 18.wrz.2003 01:37:31 
Użytkownik

Dołączył(a): 18.wrz.2003 01:02:45
Posty: 48
Lokalizacja: Wa-wa
Okej witam wszystkich i pozdrawiam
Ponieważ za 5 tysa szykuje mi się większy przegląd to mam takie pytanie czy ktoś zna dobry zakład obsługujący stare AUDICE. Myślałem o VTg ale czy oni dotykają się starszych AUDI z silnikami N/A ? Ogólnie silnik jest po remoncie ale jak go przycisnę to muli się strasznie i zaczynają grac zawory nie ważne czy na zimnym czy ciepłym. Pompa wspomagania tez cos szwankuje (wiem ze w aso jest komplet uszczelek za 60 zł ale wole się do tego sam nie dotykać) przez to też cos ze wspomaganie hamulców dziwne działa. Proszę o jakieś sprawdzone miejscówki chodzi mi o jeden warsztat a nie 5 chce wjechać dowiedzieć się miej więcej co jest do roboty zapłacić i wyjechać szczęśliwy. Chodzi mi o kompleksowa obsługę a nie ze ten mi zrobi to ale z tamtym to ja musze pojechać do szwagra kolegi bo oni tego nie zrobią. Dziękuję i pozdrawiam.

_________________
Mysle i planuje ale kasy na tuning brakuje
AUDI 100 2.3 NF


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18.wrz.2003 08:59:39 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 01.sty.1970 01:00:00
Posty: 2989
Lokalizacja: łódź, ACQ 2.8 30V quattro, AR 147 Q2 Ducati Corse
Ja bywam u Marka Cianciary - telefon do niego 8702995 - zreszta kilku klubowiczow do niego jezdzi i chyba nikt jecze nie narzekal. Ceny ma przyzwoite.

_________________
Pozdr.
Marek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19.wrz.2003 10:04:18 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21.sie.2003 19:59:09
Posty: 9212
Lokalizacja: Warszawa           Auta: S8
mq napisał(a):
Ja bywam u Marka Cianciary - telefon do niego 8702995 - zreszta kilku klubowiczow do niego jezdzi i chyba nikt jecze nie narzekal. Ceny ma przyzwoite.


czy to nie jest czasem gdzies na drugim brzegu?

_________________
V8: Obrazek A8: Obrazek S8: Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19.wrz.2003 21:04:35 
Italiano

Dołączył(a): 26.sie.2003 23:52:03
Posty: 833
Lokalizacja: Warszawa
Dokładnie tak, też polecam Cianciarę.Ma wszystko obcykane w jednym palcu i to zarówno jeśli chodzi o starsze i nowsze Audi.Jak jakiejś części nie ma na miejscu to zaraz z kąś wykombinuje.Robi wszystko porządnie i fachowo a pozatym to spoko gościu-jest cool.
Co do lokalizacji to jest to po drógiej stronie wisły-ul.Fieldorfa, warsztat zaraz obok midasa.

_________________
Środowe kolacje warszaffskie... posiadacze i sympatycy Audi, a szczególnie Lejkers ze swoją Alfą :D mile widziani ;)

-> SPEED LIMITS ARE FOR... HOW DO YOU THINK, GUESS...
<-

-> Śmigło ze szperą :D

Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: