.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 27.kwi.2024 15:54:03

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: B4[AAH] Brak iskry
PostNapisane: 14.lip.2006 09:07:06 
Użytkownik

Dołączył(a): 28.kwi.2004 14:10:49
Posty: 374
Lokalizacja: Ełk
Tak więc moja audiczka padła przez instalacje II generacji .Szukam przyczyny . Wczoraj niezle stszelała w puszke,ale to zrobiłem ,jak ją wstawałem do garażu to delikatnie strzeliła jak gasiłem silnik. Dziś z rana już nie moge jej zapalić ,nie ma iskry ,gdzie szukać przyczyny ?? Strzał przy gaszeniu silnika był niewielki .

_________________
Audi coupe quattro B2 '87r KV 2.2 -sprzedane
Audi B4 2,8 AAH V6 quattro "92r


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14.lip.2006 09:13:01 
Użytkownik

Dołączył(a): 01.gru.2003 18:23:22
Posty: 5629
Lokalizacja: Olesnica
Auto: T&C 3.8
Jak by to GrześB napisał:-Zacznij od Halla :D .A tak na powaznie to trzeba przejrzeć wszystkie elementy od świec począwszy na module/cewce kończąc.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14.lip.2006 09:26:06 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 07.sie.2003 12:16:47
Posty: 4194
Lokalizacja: Łomża
Nie jestem GrześB, ale też proponuje zacząc od Halla.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12.wrz.2006 21:38:07 
ja tez stawiam na halla mialem podobny problem tez nie bylo iskry ale tylko gdy silnik byl cieply wymienilem halla i juz prawie rok spokuj dodam ze oryginalny czujnik halla do silnika aah przynajmniej w moim miescie dostepny byl tylko na zamowienie z niemiec za bagatela 255 euro no wiec posmialem sie troche w sklepie ale okazalo sie ze to jest czujnik firmy bosh i co jeszcze smieszniejsze ten za 255 euro to impulsator boscha zanitowany w obudowe aluminiowa ktora przykreca sie do glowicy i wedlug audi kupuje sie calosc wystarczylo poszukac w katalogu i znalazlem sam impulsator tez bosh tylko bez obudowy dokladnie to samo chyba byl do jakiegos volvo za 125 zl wystarczylo zanitowac nowy impulsator do starej obudowy i gotowe


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: