.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 27.kwi.2024 18:13:06

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: AUDI B4 Prosze o informacje
PostNapisane: 12.wrz.2006 21:45:21 
Użytkownik

Dołączył(a): 30.sie.2006 10:38:28
Posty: 3
Witam, mam problem z bardzo nietypowa usterka (jak dla mnie :) ). A mianowicie pokretlo na konsoli (srodkowe) sterowania ogrzewaniem dziwnie sie zachwuje . wykonuje tylko 3/4 obrotu i nie otwiera cieplego pwietrza a tylko zamyka. Sprawdalem linke jest ok. Jak recznie przesune dzwignie ( pod nagzrewnica) to nagrzewnica daje troch ciepla ale nie za bardzo jej to idzie.
Juz nie mam sily z tym walczyc i tu moja WIELKA PROSBA Poraddzie mi gdzie znajde jakis dobry i niedrogii warsztat, ktor zajmie sie ta nietypowa usterka. Jestem z Wroclawia wiec licze na wasza pomoc Wroclawianie :) oraz wszystkich formowiczyow ,ktorzy maja pomysl jak sobie z tym poradzic.
Z gory dziekuje

_________________
AUDI 80 B4 2.0E ABK 93


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13.wrz.2006 06:53:58 
Użytkownik

Dołączył(a): 12.mar.2006 14:00:13
Posty: 345
Lokalizacja: Gdańsk
Musisz sprawdzic czy od strony nagrzewnicy wszystko jest ok, poza tym może masz LPG żle zainstalowane( o ile masz
),, może zdarzyc się jeszcze przypadek zakamienionej nagrzewnicy , tudzież zapowietrzonej.

_________________
Audi 80 B4 - 2,0 - ABK + LPG + troszke gadżetów ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: