.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 29.kwi.2024 10:05:58

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: c4/s4 2.2T automat - dylemat przed zakupem (lpg, etc...)
PostNapisane: 14.wrz.2006 18:10:12 
Użytkownik

Dołączył(a): 14.wrz.2006 18:01:35
Posty: 1
Lokalizacja: Gdynia
Witam. Mam pytanie odnośnie Audi S4 2.2T. Jak wyglądają koszty eksploatacji tego autka. Szczególnie mam tu na myśli napęd 4x4, turbinę i automatyczną skrzynie. Czy to dobra mieszanka oraz czy te silniczki akceptują instalacje gazową. Jeśli tak, to czy II generacja daje radę :?? Na co uważać przy zakupie :?: Co się lubi szczególnie psuć :?:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14.wrz.2006 18:34:17 
Użytkownik

Dołączył(a): 02.sie.2005 18:04:27
Posty: 579
Lokalizacja: Białystok
turbiny raczej nie padają chyba że kupisz juz zajechaną albo nie będziesz przestrzegał podstawowych zasad użytkowania samochodu z turbo,automat nie wiem,gaz w tym silniku=KUPA jak chcesz to gazować to nie kupuj tego auta,naped 4x4 jest wytrzymały,a koszty utrzymania quattro no troche wieksze jak przy ośce :D

p.s odwiedż dział 'newbie' i z tego skorzystaj -> http://www.audiklub.org/phpBB2/search.php :!:

_________________
A8


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: