.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 27.kwi.2024 08:43:32

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: nie działają zapalniczki w a6 1996 r
PostNapisane: 14.wrz.2006 21:49:03 
Użytkownik

Dołączył(a): 14.wrz.2006 21:13:44
Posty: 3
Lokalizacja: Łask
Witam wszystkich.Mam pytanie,nie działają mi zapalniczki a6 1996 r i bezpiecznik się przepala,co może być przyczyną?pozdrawiam.

_________________
aelq


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14.wrz.2006 21:55:15 
Użytkownik

Dołączył(a): 24.maja.2006 06:15:52
Posty: 1456
Lokalizacja: Kraków, Warszawa
Bezpiecznik Ci sie przepala jak wcisniesz zapalniczke, czy od razu jak tylko go wlozysz? Jesli od razu to gdzies masz zwarcie. Przetarl sie kabelek i zwiera do masy. Nie montowales niedawno radia? Moze wtedy cos tam sie poruszylo i zwarlo? Sprawdz tez kabelek idacy do podswietlenia schowka bo on chyba tez jest zasilany z tego samego bezpiecznika. Sprawdz szczegolnie kabelek przy oprawce zarowki i sama oprawke oraz przycisk wlaczajacy to oswietlenie.

_________________
Audi A6 2,5 TDI quattro 99r.
Audi 200 2,2 Turbo Quattro 88r
http://audi200tq.dzs.pl
http://www.audi200.cba.pl/forum


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14.wrz.2006 22:22:51 
Użytkownik

Dołączył(a): 14.wrz.2006 21:13:44
Posty: 3
Lokalizacja: Łask
dzięki,czy to nie jest związane z podgrzewaniem bembenków zamków w drzwiach?Słyszałem,że są na jednym bezpieczniku.

_________________
aelq


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14.wrz.2006 22:35:42 
Użytkownik

Dołączył(a): 17.lut.2006 22:14:06
Posty: 26
Lokalizacja: Opole
mialem to samo w a8,okazalo się że sam wklad miał zwarcie mimo,że wyglądał jak nowy.Więc moja rada;odlącz wkład na którym bezpiecznik wywala(w a8 przód jest na innym bezpieczniku i tył też na innym)i wtedy podłącz bezpiecznik,bedziesz wiedział wtedy czy wkład zapalniczki jest dobry.A co do podgrzewanych bębenków to tak jest ,w a8 są na jednym bezpieczniku z zapalniczką z tyłu.ave


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: