.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 28.mar.2024 17:04:01

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 20.wrz.2006 09:38:21 
Użytkownik

Dołączył(a): 14.lis.2005 10:00:50
Posty: 98
Lokalizacja: Świdnica
Przejżałem dane w AKP i z tego co widzę spalanie w 1.8T jest niższe niż w 1.8 - ??? Może pomysleć o 1.8T bez quattro, delikatnie zejdę na spalaniu, radocha będzie większa a zimie nie będę musiał stać kilku minut aż się nagrzeje.

_________________
MYJCIE: (___\===OOOO===/___)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20.wrz.2006 10:02:53 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09.gru.2003 15:35:15
Posty: 17274
Lokalizacja: Pabianice /EPLL/LCJ
Auto: AFN quattro,AVG quattro, CFHF 4x4
Hugo napisał(a):
Johny napisał(a):
1.8 na 1.9TDI to tez jak uwstecznianie sie :peace:


Uwielbiam takie teksty.Zawsze z rana w poniedziałek mi sie humor poprawia :peace:

Buhahaa, dobre, od razu zrobilo mi sie lepiej :diabel:

_________________
A4 AFN quattro 134 KM @ 344 Nm
A4 AVG quattro - już nieseryjne.
Caddy Maxi CFHF 4 Motion 194 KM @ 437 Nm


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20.wrz.2006 10:17:01 
Użytkownik

Dołączył(a): 18.mar.2005 13:55:03
Posty: 96
Lokalizacja: Szczecin
seb-k napisał(a):
Przejżałem dane w AKP i z tego co widzę spalanie w 1.8T jest niższe niż w 1.8 - ??? Może pomysleć o 1.8T bez quattro, delikatnie zejdę na spalaniu, radocha będzie większa a zimie nie będę musiał stać kilku minut aż się nagrzeje.

Dorzucę jeszcze uwagę, "seb-k" - zaczynasz rozpatrywać kupno używanej Audi jakbyś miał do wyboru wszystkie modele z różnymi wersjami silnikowymi w zasięgu ręki, jak jeszcze zaczniesz rozpatrywać jakie wyposażenie Ci potrzebne i tego szukać to się zupełnie zaplączesz i nie kupisz NIC, samochodów jest od cholery na rynku ale dobrych aut znacznie mniej.
Sam się zapierałem że następna Audi to będzie 2,5 TDI, nigdy więcej 1,9 TDI - no i kupiłem kolejne 1,9 TDI (ale 110 KM) i jestem zadowolony (na razie). Jedyny plus jaki wyniesiesz z tej dyskusji i przeglądania archiwów to wiedza czego szukać a czego raczej unikać, a w praktyce następna Twoja Audi będzie zakupem "kompromisem" między tym co Ci się wymarzyło a tym co jest dostępne i na co Cię stać.
Życzę powodzenia w szukaniu i obyś nie "wtopił", jest takie powiedzenie "lepsze jest wrogiem dobrego" - (idę o zakład że kupisz nie to co sobie założysz :) )

_________________
A6 1.9 TDI


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20.wrz.2006 13:18:17 
Użytkownik

Dołączył(a): 14.lis.2005 10:00:50
Posty: 98
Lokalizacja: Świdnica
:D pewnie tak... z obecnym też jechałem po DIESELa a wróciłem z benzyną :) - chodź tym razem nie śpieszy mi się tak strasznie jak wcześniej a zatem mam dużo czasu aby złapać okazję ;)

_________________
MYJCIE: (___\===OOOO===/___)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20.wrz.2006 13:57:38 
Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28.kwi.2006 22:22:18
Posty: 2434
Lokalizacja: Radomsko
Auto: AUDI
Na dojazdy do pracy zapodaj sobie malucha albo CC... OC taniutkie, spalanie nie duże tylko komfort i spojrzenia sąsiadów nie takie.... :D :D Ja bym został przy tym co masz.

_________________
AUDI a6 C5 2,8 QUATTRO Avant
AUDI A6 C5 2,4 QUATTRO - SWAP na 1,8T ->poszło w dobre ręce
AUDI B3 QUATTRO 2.3 NG - było...
AUDI C4 AVANT QUATTRO 2.8 AAH - sprzedane...
AUDI 80 Cabrio 1Z :-)
AUDI A4 B6 1,8TQ OETTINGER


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: