|
|
|||||||
| Wątki | Autor | Odpowiedzi | Wyświetlone | Ostatni post | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ogłoszenia | |||||||
| STOWARZYSZENIE Audi Klub Polska - Zapraszamy! | 1 |
613441 |
05.maja.2022 18:54:40 |
||||
| TUTAJ SIĘ WITAMY W TYM TEMACIE !!! | 454 |
4156197 |
16.cze.2026 17:01:18 |
||||
| Wątki | |||||||
| folia | 10 |
3494 |
13.maja.2005 17:59:03 |
||||
| Czy tylni zderzak od COUPE będzie pasował do sedana (B4) ? | 3 |
1951 |
13.maja.2005 12:45:01 |
||||
| Kolory amorków i sprężyn z czym to się je.... | 15 |
11704 |
13.maja.2005 12:07:18 |
||||
| stożek do S2 | 2 |
1630 |
12.maja.2005 23:45:55 |
||||
| 17 w coupe jakie opony | 17 |
6106 |
12.maja.2005 21:29:58 |
||||
| Zderzaki do 80 b4 | 4 |
2548 |
12.maja.2005 11:40:10 |
||||
| Czy Rockwood robi dobry sprzęt (Car audio) ? | 2 |
1592 |
11.maja.2005 10:45:12 |
||||
| Szukam folii delikatnie srebrnej | 2 |
1898 |
10.maja.2005 23:36:30 |
||||
| Koszt przyciemnienia szybek?? | 2 |
1611 |
10.maja.2005 21:32:16 |
||||
| czym pomalować i skleić grila? | 1 |
1406 |
10.maja.2005 17:17:37 |
||||
| Co sądzicie | 12 |
4133 |
10.maja.2005 12:09:52 |
||||
| Jakie progi do 90-tki ?? | 8 |
3220 |
09.maja.2005 20:06:42 |
||||
| paski paseczki..............? | 3 |
1847 |
09.maja.2005 18:51:04 |
||||
| Przyciemnianie szyb folią | 4 |
2210 |
09.maja.2005 17:14:25 |
||||
| Czy będzie dobrze grało?? | 8 |
3075 |
09.maja.2005 14:51:23 |
||||
| Nowy gril co sadzicie??? | 5 |
2400 |
09.maja.2005 11:30:04 |
||||
| Subwoofer | 5 |
2527 |
06.maja.2005 15:43:16 |
||||
| Pakiet S??? | 2 |
1774 |
05.maja.2005 10:43:35 |
||||
| Zamiana Gamam CC na Gamma CD = mały problem :-( | 3 |
2095 |
04.maja.2005 13:02:16 |
||||
| Tuning Audi 100 Cygaro - czy to jest mozliwe | 11 |
4808 |
04.maja.2005 09:59:06 |
||||
| Ceny emblematów | 4 |
2219 |
30.kwi.2005 23:04:52 |
||||
| Aluski | 9 |
3697 |
30.kwi.2005 14:33:53 |
||||
| dystanse do kół przednich Audi 100C4 | 6 |
2720 |
29.kwi.2005 22:09:27 |
||||
| Co i jak mozna zrezac...wrzucajcie fotki i opinie | 1 |
1534 |
28.kwi.2005 15:34:14 |
||||
| co myślicie o tym grilku?? | 20 |
6713 |
28.kwi.2005 00:55:15 |
||||
| Projekt "MC Masakrator" ;o) | 45 |
12636 |
27.kwi.2005 23:17:06 |
||||
| jakie opony do felg 16/9 cali?? | 3 |
1992 |
26.kwi.2005 18:58:34 |
||||
| białe zegary... | 52 |
13470 |
24.kwi.2005 18:01:18 |
||||
| Obniżenie b4 | 7 |
4574 |
24.kwi.2005 16:24:16 |
||||
| Spray do lamp | 21 |
7564 |
24.kwi.2005 13:08:22 |
||||
| LAkieorwanie | 18 |
6147 |
20.kwi.2005 21:36:24 |
||||
| Znaczki S6 gdzie dostac ??? | 4 |
2259 |
20.kwi.2005 16:44:31 |
||||
| Climatronic umbau | 11 |
3621 |
19.kwi.2005 09:33:51 |
||||
| 225/35/18 et 20 - wejdą do COUPE ?? | 15 |
4168 |
13.kwi.2005 08:48:28 |
||||
| Tuning... | 5 |
2324 |
12.kwi.2005 23:55:31 |
||||
| Mocy przybyło??? | 4 |
2261 |
12.kwi.2005 23:53:57 |
||||
| Gwizdek imitujacy turbo sprezarke | 26 |
11981 |
11.kwi.2005 11:23:14 |
||||
| co myslicie o wkładce KTM | 4 |
2168 |
10.kwi.2005 00:37:50 |
||||
| Prośba do posiadających AC/BC w B4 | 10 |
3523 |
09.kwi.2005 16:40:27 |
||||
| Stożek ACE?? | 2 |
1570 |
07.kwi.2005 11:27:47 |
||||
| Zmieniłem lampy - oceńcie efekt | 18 |
5140 |
06.kwi.2005 21:24:55 |
||||
| co można zrobić z auta.... | 14 |
4550 |
03.kwi.2005 08:20:03 |
||||
| Ankieta: Alpine, Sony, Clarion etc | 14 |
4199 |
31.mar.2005 23:17:01 |
||||
| zakochałem sie w 16 dzisiaj ;) (fotki juz sa !!) | 19 |
5773 |
30.mar.2005 07:22:23 |
||||
| Czy zmierzam w dobrym kierunku?? fotki | 14 |
4709 |
29.mar.2005 00:32:33 |
||||
| Jakie proponujecie felgi | 9 |
3259 |
28.mar.2005 21:58:41 |
||||
| Wymiary do felg!!!! | 1 |
1640 |
28.mar.2005 18:48:07 |
||||
| Robil ktos wydech?? | 10 |
3336 |
28.mar.2005 17:36:52 |
||||
| Felgi 16" do b3 >> pomocy>> | 3 |
1914 |
28.mar.2005 00:41:39 |
||||
| [styling] ciekawe TT | 11 |
3881 |
27.mar.2005 18:06:52 |
||||

