| .: AUDI KLUB POLSKA :. https://www.audiklub.org/ |
|
| [S] Sprzedam moją A8 D2 1994 4.2 quattro https://www.audiklub.org/viewtopic.php?f=2&t=152840 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Morgi [ 22.cze.2026 11:23:34 ] |
| Tytuł: | [S] Sprzedam moją A8 D2 1994 4.2 quattro |
Powoli się zastanawiam nad sprzedażą, u mnie od ponad 19 lat. Ostatnio robione: rozrząd (2 miechy temu), wspomaganie (pompa była wymieniana), hamulce (także zaciski z tyłu), + standardowo olej/filtry. Komp silnika (sterownik) wymieniany bo padł od wilgoci jak objeżdżałem Bałtyk w zimie. Aktualnie pali się airbag, naprawiane już dwa razy (coś nie łączy) - ale po randomowym czasie wraca (czyli np po miesiącu), poza tym klima ledwo zipie (robiłem nie raz ale zawsze po miesiącu czy dwóch to samo, olałem temat w końcu bo głównie zimą jeżdżę). Reszta jest OK, wydech z kwasówki niedawno (parę lat temu) robiony na zamówienie - opcja głośno/cicho z pilota. Nalot: 425 kkm Ja zrobiłem z tego 102 kkm w 19 lat (więc widać że mało jeżdżę) Nigdzie indziej nie ogłaszam, bo ciągle się waham czy sprzedać. Cenę bym chciał moim zdaniem całkiem normalną, zbliżoną do tego co w ostatni serwis wrzuciłem czyli koło 14000 PLN. Sprzedaję, bo za dużo aut, musi stać na zewnątrz, a szkoda, ostatnio tylko wypady zimowe robiłem, kupiłem sobie MX-5, od lat mam też moto NC750S DCT - głownie tymi dwoma jeżdżę. Tel: +48 693582014 Mail: lukaszgryglicki@o2.pl |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 2 |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|