.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 23.cze.2026 00:01:35

Strefa czasowa: UTC + 2




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [S] Sprzedam moją A8 D2 1994 4.2 quattro
PostNapisane: 22.cze.2026 11:23:34 
Moderator

Dołączył(a): 03.lip.2006 11:06:41
Posty: 8340
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki/Hordzież
Auto: Audi A8 D2 4.2 quattro
Powoli się zastanawiam nad sprzedażą, u mnie od ponad 19 lat.
Ostatnio robione: rozrząd (2 miechy temu), wspomaganie (pompa była wymieniana), hamulce (także zaciski z tyłu), + standardowo olej/filtry. Komp silnika (sterownik) wymieniany bo padł od wilgoci jak objeżdżałem Bałtyk w zimie.
Aktualnie pali się airbag, naprawiane już dwa razy (coś nie łączy) - ale po randomowym czasie wraca (czyli np po miesiącu), poza tym klima ledwo zipie (robiłem nie raz ale zawsze po miesiącu czy dwóch to samo, olałem temat w końcu bo głównie zimą jeżdżę).
Reszta jest OK, wydech z kwasówki niedawno (parę lat temu) robiony na zamówienie - opcja głośno/cicho z pilota.

Nalot: 425 kkm
Ja zrobiłem z tego 102 kkm w 19 lat (więc widać że mało jeżdżę)

Nigdzie indziej nie ogłaszam, bo ciągle się waham czy sprzedać. Cenę bym chciał moim zdaniem całkiem normalną, zbliżoną do tego co w ostatni serwis wrzuciłem czyli koło 14000 PLN.

Sprzedaję, bo za dużo aut, musi stać na zewnątrz, a szkoda, ostatnio tylko wypady zimowe robiłem, kupiłem sobie MX-5, od lat mam też moto NC750S DCT - głownie tymi dwoma jeżdżę.

Tel: +48 693582014
Mail: lukaszgryglicki@o2.pl

_________________
Audi A8 D2 4.2 quattro tiptronic '94 [ABZ/CML] [05.2007-teraz] V8
BMW E38 750iL '01 [M73B54TU/5HP30] [10.2017-09.2024] V12
Mercedes C200 4matic 9G-tronic '18 [12.2019-teraz] I4T
Mazda MX-5 GT '23 [06.2026-teraz] R4
Honda NC750S DCT '2019 [09.2019-teraz] R2
Email: lukaszgryglicki@o2.pl, tel: 693582014
Leśny Dziadek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: